Galeria Prezentów zarzuca sieć
Powoli rozkręca się nowa sieć sklepów pod nazwą Galeria Prezentów.
Galeria Prezentów jest własnością katowickiej spółki Parta. Jak przekonuje polski franczyzodawca, punkty Galerii Prezentów mają być obecne we wszystkich miastach powyżej 100 tys. mieszkańców oraz w miejscowościach turystycznych. Trwa już akcja poszukiwania franczyzobiorców. Do tej pory działają trzy sklepy.
- Do końca tego roku chcemy mieć conajmniej pięć nowych punktów. Naszym celem są: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk i Poznań - wylicza Paweł Klimek, dyrektor ds. sprzedaży licencji Party.
Wyróżnione franczyzy
Costa Coffee
Kawiarnie
Synevo Punkty Pobrań
Punkty pobrań badań labolatoryjnych
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Erste Bank Polska
Placówki bankowe
Żabka
Sklepy typu convenience
Xtreme KiDS
Sale zabaw dla dzieci
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Da Grasso
Pizzerie
Mydlarnia u Franciszka
Sklepy z kosmetykami naturalnymi
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
So Coffee
Kawiarnie
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Sklep z męską odzieżą
Sieć Pako Jeans powiększyła się w tym roku już o kilkanaście punktów. To zarówno sklepy multibrandowe, jak i monobrandowe.
Franczyza Kodano Optyk zamiast mieszkania na wynajem?
Gdy najem mieszkań przestaje się opłacać, inwestorzy szukają alternatyw – i coraz częściej trafiają do Kodano Optyk.
Idzie nowe dla fundacji rodzinnych
Kolejna próba zmian w opodatkowaniu fundacji rodzinnych. Co tym razem zaproponował rząd?
Firma z wnętrzem
Branża wykończenia wnętrz musi spełniać rosnące wymagania klientów, którzy oczekują coraz lepszej jakości oraz kompleksowej obsługi i usługi.
