Adrian Waite dołączył do zespołu Horwath Franchising
Adrian Waite został członkiem Horwath Franchising. Będzie odpowiedzialny za działalność firmy w północnej Anglii.
- Adrian Waite jest pierwszym w Wielkiej Brytanii posiadaczem dyplomu w zarządzaniu we franchisingu. Swoją wiedzę teoretyczną potwierdził osiemnastoletnim doświadczeniem zawodowym w różnych sektorach rynku. Był zarówno franczyzodawcą, jak i franczyzobiorcą. Jest bardzo cennym nabytkiem dla naszej grupy – mówi Brian Duckett, managing director.
- Horwath cieszy się doskonałą reputacją na rynku franchisingu. Moje pierwsze zadania to bardzo ciekawe i nowatorskie projekty, które, po wdrożeniu wzbogacą doświadczenia rynku franczyzy - mówi Adrian Waite.
Horwath Franchising jest teraz największą w Wielkiej Brytanii grupą zajmującą się franczyzą.
Wyróżnione franczyzy
Xtreme KiDS
Sale zabaw dla dzieci
Costa Coffee
Kawiarnie
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Żabka
Sklepy typu convenience
Synevo Punkty Pobrań
Punkty pobrań badań labolatoryjnych
Erste Bank Polska
Placówki bankowe
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
Mydlarnia u Franciszka
Sklepy z kosmetykami naturalnymi
So Coffee
Kawiarnie
Da Grasso
Pizzerie
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Sklep z męską odzieżą
Sieć Pako Jeans powiększyła się w tym roku już o kilkanaście punktów. To zarówno sklepy multibrandowe, jak i monobrandowe.
Franczyza Kodano Optyk zamiast mieszkania na wynajem?
Gdy najem mieszkań przestaje się opłacać, inwestorzy szukają alternatyw – i coraz częściej trafiają do Kodano Optyk.
Idzie nowe dla fundacji rodzinnych
Kolejna próba zmian w opodatkowaniu fundacji rodzinnych. Co tym razem zaproponował rząd?
Firma z wnętrzem
Branża wykończenia wnętrz musi spełniać rosnące wymagania klientów, którzy oczekują coraz lepszej jakości oraz kompleksowej obsługi i usługi.
