Zrób biznes na Mazurach

W centrum handlowym Brama Mazur znajduje się ok. 70 sklepów i punktów usługowych. Swoim zasięgiem obiekt obejmuje teren zamieszkany przez ponad 150 tys. mieszkańców.
Brama Mazur, jedyne centrum handlowe w Ełku, otwiera się dla klientów w sierpniu. Masz szansę zostać jednym z najemców. Poznaj warunki współpracy.
 

W liczącym 60 tys. mieszkańców Ełku dobiegają końca prace budowlane centrum handlowego Brama Mazur. Obiekt o powierzchni 17 tys. m2 będzie dostępny dla klientów od 13 sierpnia. Jest to jedyna nowoczesna galeria handlowa w Ełku i jedna z największych w północno-wschodniej Polsce. Brama Mazur znajduje się w centrum miasta, w okolicy głównego dworca, na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Kościuszki. Integralną częścią kompleksu będzie plac miejski, gdzie w sezonie wiosenno-letnim odbywać będą się koncerty i imprezy plenerowe, a zimą zostanie zaadaptowany pod lodowisko.

Oferta handlowa Bramy Mazur obejmie niemal wszystkie rodzaje artykułów - od spożywczych i usługowych, poprzez  odzież, akcesoria, wyposażenie wnętrz ,sprzęt RTV/AGD a także artykuły dla dzieci.  Najemcami galerii Brama Mazur są już m.in.: supermarket MarcPol, sklep ze sprzętem RTV Euro AGD, drogeria Hebe, salon sportowy Martes Sport, sklep z wyposażeniem domu Jysk oraz kino sieci Planet Cinema, którego 4 klimatyzowane sale, wyposażone w cyfrowe ekrany 3D, pomieszczą 580 widzów.

Klienci Bramy Mazur, oprócz zakupów, będą mogli skorzystać z usług Play i Orange, pralni, fryzjera oraz salonu urody, a w przerwie między zakupami wstąpić do jednej z restauracji, na przykład pizzerii 105-Stopiątka lub baru serwującego turecki kebab.

Wejście do punktu Epaka.plFot. Master Management Group

Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie liczący 650 miejsc parking. Pozostali mogą dojechać do galerii którąś z ośmiu linii autobusowych posiadających w okolicy przystanki.

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami w ramach umowy franczyzowej to m.in. sieci gastronomiczne Sphinx, Olimp (restauracje z jedzeniem na wagę), Companeros (kuchnia meksykańska) oraz marki odzieżowe Funk’n’Soul i Quiosque.

Brama Mazur proponuje klientom zróżnicowaną ofertę, dlatego mile widziany w galerii będzie sklep z galanterią skórzaną walizkami i torebkami, sklep obuwniczy oraz sklepy z sektora mody damskiej i męskiej dla grupy wiekowej 30+.

Zainteresowanych wynajmem powierzchni w CH Brama Mazur prosimy o kontakt z działem leasingu firmy MMG: leasing@mmgm.pl, (+48) 22 584 59 41 lub wypełnienie i wysłanie poniższej ankiety.

Budową i komercjalizacją Bramy Mazur zajmuje się Master Management Group, wiodąca polska firma inwestująca w nieruchomości handlowe, która obecnie zarządza ponad 120 tys. m2 powierzchni, w tym:, Galerią Orkana w Lublinie, Galerią Sandomierz, Galerią Niwa w Oświęcimiu, Parkiem Handlowym Eden w Zgorzelcu. Master Management Group jest także deweloperem kompleksu biurowo-handlowo-usługowego w Łodzi - Piotrkowska 155.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Master Management Group.
Dowiedz się więcej
Dane osoby zainteresowanej
Dane osoby zainteresowanej
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank