Kraina Serów

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Kraina Serów to pierwsza w Polsce sieć specjalistycznych sklepów z serami. Na polskim rynku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem aż 80% asortymentu. To daje absolutną przewagę konkurencyjną dla naszej firmy. Naszym partnerom oferujemy unikalną koncepcję i priorytetowy rozwój franczyzy dla danego regionu.

Nasza franczyza – to wielopoziomowe możliwości osiągnięcia stabilnego dochodu i zwrotu z inwestycji. Rosnące zainteresowanie produktami wysokiej jakości oraz kompleksowe podejście do klienta sprawia, że działalność franczyzobiorcy będzie rentowna i opłacalna. Zapewniamy naszym partnerom metodologiczną i praktyczną pomoc przy zakładaniu franczyzy oraz pełne wsparcie we wszystkich procesach biznesowych w przyszłości.

Przejdź z nami 5 kroków i zostań pełnoprawnym partnerem sieci sklepów “Kraina Serów” w Twoim mieście!

  1. Oszacowanie lokalizacji i kandydata do franczyzy.
  2. Podpisanie umowy franczyzowej.
  3. Szkolenie personelu.
  4. Przygotowanie sklepu według standardów „Krainy Serów”.
  5. Otwarcie sklepu.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wszystkie zasady zawarte są w umowie. Oferujemy pomoc, szkolenia, podręcznik operacyjny, system informatyczny.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 65 tys. do 90 tys. zł + opłaty licencyjne.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Kraina Serów Sp. z o.o.

Chałubińskiego 9/2, 02-004 Warszawa

570 405 707

rshuta@krainaserow.pl

krainaserow.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Roman Shuta

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kraina Serów.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.