Kraina Serów

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Kraina Serów to pierwsza w Polsce sieć specjalistycznych sklepów z serami. Na polskim rynku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem aż 80% asortymentu. To daje absolutną przewagę konkurencyjną dla naszej firmy. Naszym partnerom oferujemy unikalną koncepcję i priorytetowy rozwój franczyzy dla danego regionu.

Nasza franczyza – to wielopoziomowe możliwości osiągnięcia stabilnego dochodu i zwrotu z inwestycji. Rosnące zainteresowanie produktami wysokiej jakości oraz kompleksowe podejście do klienta sprawia, że działalność franczyzobiorcy będzie rentowna i opłacalna. Zapewniamy naszym partnerom metodologiczną i praktyczną pomoc przy zakładaniu franczyzy oraz pełne wsparcie we wszystkich procesach biznesowych w przyszłości.

Przejdź z nami 5 kroków i zostań pełnoprawnym partnerem sieci sklepów „Kraina Serów” w Twoim mieście!

  1. Oszacowanie lokalizacji i kandydata do franczyzy.
  2. Podpisanie umowy franczyzowej.
  3. Szkolenie personelu.
  4. Przygotowanie sklepu według standardów „Krainy Serów”.
  5. Otwarcie sklepu.

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

2

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Nasi franczyzobiorcy otrzymują wszechstronne szkolenia, doradztwo oraz pełne i profesjonalne wsparcie we wszystkich procesach biznesowych na każdym etapie współpracy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nasza franczyza to wielopoziomowe możliwości osiągnięcia stabilnego dochodu i zwrotu z inwestycji. Wszystkie zasady zawarte są w umowie. Oferujemy pomoc na każdym etapie współpracy. Koszt inwestycji to 60-90 tys. zł oraz jednorazowa opłata 4 tys. euro. Franczyzodawca przez pierwsze trzy miesiące pobiera 2% od obrotu netto a następnie – 4%. Zwrot inwestycji można osiągnąć od 8 do 24 miesięcy.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Kraina Serów Sp. z o.o.

Chałubińskiego 9/2, 02-004 Warszawa

577584926, 531180811

rshuta@krainaserow.pl

krainaserow.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

 Roman Shuta Prezes nr tel. 577584926 

Emilia Grębowicz Menadżer operacyjny nr tel. 531180811

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kraina Serów.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Kraina Serów Sp. z o.o. (Chałubińskiego 9/2, 02-004 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Kraina Serów oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie krainaserow.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.