Pizza Factory

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pizza tylko na dowóz. Pizza Factory powstała 1 lipca 2009 roku. Od początku działalności stawiamy na ciągły rozwój oraz jakość naszych produktów. Flagowym produktem jest pizza w rozmiarze 60 cm. Przez lata zaufały nam tysiące osób w trzech miastach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, Bartoszycach, Kętrzyna i Giżycka, a teraz już również w Olsztynie. Postanowiliśmy zrobić kolejny krok, franczyzę. Chcemy podzielić się naszymi produktami oraz doświadczeniem z innymi, rozwijać markę docierając do kolejnych miast Polski.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pomoc w pozyskaniu środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
 • „know-how”,
 • podręcznik operacyjny,
 • wyłączność terytorialna,
 • pomoc i wsparcie,
 • projekt materiałów promocyjnych,
 • opracowaną dokumentację HACCP,
 • pomagamy w wyborze odpowiedniego lokalu,
 • weryfikację lokalnego rynku pod względem konkurencji i analizę lokalizacji przyszłej pizzerii,
 • dostęp do strony internetowej,
 • dostęp do strony w mediach społecznościowych,
 • gwarantujemy pomoc oraz wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na profesjonalne szkolenie przygotowujące do prowadzenia gastronomii. Przez kontakty z największymi dostawcami HORECA zapewnimy dostawy produktów w najlepszych cenach. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • 45 tys. zł brutto na zakup sprzętu plus zakup minimum dwóch samochodów i ewentualne przystosowanie lokalu.,
 • 10 tys. zł netto - opłata za przystąpienie do sieci Pizza Factory (pierwsze pięć osób zwolnione z opłaty),
 • miesięczna opłata franczyzowa 1 tys. zł netto.

 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii. Potrzebne są chęci, lokal około 60 mkw. i miejscowość minimum 20 tysięcy mieszkańców.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Pizza Factory Waldemar Mazur

ul. Witosa 5, 11-200 Bartoszyce

791 313 984

biuro@pizzafactory.pl

pizzafactory.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Waldemar Mazur

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizza Factory.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Pizza Factory Waldemar Mazur (ul. Witosa 5, 11-200 Bartoszyce). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pizza Factory oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pizzafactory.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.