Pizza Factory

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Pizza tylko na dowóz. Pizza Factory powstała 1 lipca 2009 roku. Od początku działalności  stawiamy na ciągły rozwój oraz jakość naszych produktów. Flagowym  produktem jest pizza w rozmiarze 60 cm. Przez lata zaufały nam  dziesiątki tysięcy osób na terenie województwa warmińsko - mazurskiego. Postanowiliśmy zrobić kolejny krok, FRANCZYZĘ. Chcemy podzielić się naszymi produktami z innymi, rozwijać markę Pizza Factory docierając do kolejnych miast Polski. W tej chwili nasze pizze, makarony i sałatki można zjeść w 10 miastach naszego kraju. Dołącz do nas, zainwestuj w swoją przyszłość.

Dzięki nawiązaniu współpracy wiodącą na rynku krajowym firmą dystrybucyjną, mogliśmy zredukować koszty prowadzenia działalności oraz kwotę inwestycji do minimum. Te czynniki pozwalają na szybki zwrot poniesionych wydatków przez Franczyzobiorcę. Dodatkowo oferujemy pomoc w pozyskaniu środków finansowych na otwarcie działalności gospodarczej pozwalające pokryć większą część zakładanej inwestycji. Lokale Pizza Factory powstają w miastach poniżej 16 tysięcy mieszkańców jak i w wielkich miastach. Minimalna wielkość lokalu to 40 m2.

Dołącz do sieci Pizza Factory !

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pomoc w pozyskaniu środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
 • "Know-how";
 • podręcznik operacyjny;
 • wyłączność terytorialna;
 • pomoc i wsparcie przed otwarciem i w trakcie współpracy;
 • projekt materiałów promocyjnych;
 • opracowanie dokumentacji HACCP;
 • pomoc w wyborze lokalu;
 • weryfikacja lokalnego rynku pod kątem konkurencji;
 • dostęp do strony internetowej z opcją zamówień online;
 • dostęp do strony w mediach społecznościowych;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • od 30 tys. zł netto na zakup potrzebnego sprzętu, dodatkowo zakup dwóch samochodów do dostaw;
 • 6 tys. zł netto - opłata za przystąpienie do sieci Pizza Factory;
 • miesięczna opłata franczyzowa 1200 zł netto;

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy osób energicznych, zaangażowanym w swoją pracę, nie bojących 

się wyzwań.

 • miasta minimum 15 tys. mieszkańców;
 • lokal minimum 40 m2;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Pizza Factory Waldemar Mazur

ul. Witosa 5, 11-200 Bartoszyce

791 313 984

biuro@pizzafactory.pl

pizzafactory.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Waldemar Mazur

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizza Factory.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Pizza Factory Waldemar Mazur (ul. Witosa 5, 11-200 Bartoszyce). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pizza Factory oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pizzafactory.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.