Pizza Factory

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy dumni z naszej historii, która rozpoczęła się 1 lipca 2009 roku. Pizza Factory to nie tylko kolejna pizzeria - to symbol ciągłego rozwoju i pasji, jaką wkładamy w każdą stworzoną przez naszą markę pizzę. Naszą dumą jest flagowy produkt: pizza o imponującym rozmiarze 60 cm. Zyskaliśmy uznanie dziesiątek tysięcy klientów w województwie warmińsko-mazurskim. Teraz chcemy pójść krok dalej, rozszerzając naszą markę poprzez system franczyzowy. Chcemy podzielić się naszymi wyjątkowymi smakami, rozwijając markę Pizza Factory w kolejnych miastach Polski. Obecnie nasze smakowite pizze, aromatyczne makarony i sałatki dostępne są w 10 miastach Polski. Dołącz do nas i zainwestuj w swoją przyszłość!

Przyłączając się do rodziny Pizza Factory, zyskujesz nie tylko doskonały produkt, ale także wsparcie wiodącej na rynku krajowym firmy dystrybucyjnej. Dzięki tej współpracy zminimalizowaliśmy koszty prowadzenia biznesu oraz kwotę inwestycji, co skraca czas zwrotu poniesionych kosztów. Dodatkowo, oferujemy pomoc w pozyskaniu środków finansowych na rozpoczęcie działalności, aby ułatwić Ci start. Nasze lokale Pizza Factory doskonale sprawdzają się zarówno w mniejszych miastach, liczących poniżej 16 tysięcy mieszkańców, jak i w dużych aglomeracjach. Minimalna powierzchnia lokalu, który zapewni Ci sukces biznesowy, to 40 m2.

Dołącz do naszej sieci i zainwestuj w przyszłość, pełną smaku i możliwości!

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

12

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pomoc w pozyskaniu środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
 • "Know-how";
 • podręcznik operacyjny;
 • wyłączność terytorialna;
 • pomoc i wsparcie przed otwarciem i w trakcie współpracy;
 • projekt materiałów promocyjnych;
 • opracowanie dokumentacji HACCP;
 • pomoc w wyborze lokalu;
 • weryfikacja lokalnego rynku pod kątem konkurencji;
 • dostęp do strony internetowej z opcją zamówień online;
 • dostęp do strony w mediach społecznościowych;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • od 30 tys. zł netto na zakup potrzebnego sprzętu, dodatkowo zakup dwóch samochodów do dostaw;
 • 6 tys. zł netto - opłata za przystąpienie do sieci Pizza Factory;
 • miesięczna opłata franczyzowa 1200 zł netto;

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy osób energicznych, zaangażowanym w swoją pracę, nie bojących 

się wyzwań.

 • miasta minimum 15 tys. mieszkańców;
 • lokal minimum 40 m2;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Pizza Factory Waldemar Mazur

ul. Witosa 5, 11-200 Bartoszyce

791 313 984

biuro@pizzafactory.pl

pizzafactory.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Waldemar Mazur

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizza Factory.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Pizza Factory Waldemar Mazur (ul. Witosa 5, 11-200 Bartoszyce). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pizza Factory oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pizzafactory.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.