Top Secret

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Top Secret jednym z najlepiej rozpoznawalnych na rynku polskich brandów odzieżowych. Ma 25 letnie doświadczenie w świecie mody. Marka skierowana jest do ludzi żyjących w sposób nowoczesny, świadomych siebie i swoich oczekiwań. 

Top Secret oferuje damskie i męskie różnorodne, ale komplementarne kolekcje ubrań i dodatków, tak o charakterze codziennym, sportowym jak i bardziej formalnym.  

Produkty są równie modne i miejskie, jak w ofercie wielu marek na rynku, ale wyróżnia je nietuzinkowa dbałość o piękno i kobiecość. Oferta podzielona jest na dwie linie. Kolekcja CITY proponuje  ubrania w stylu Smart Wear, bardziej nowoczesne, minimalistyczne i wyższej jakości, przeznaczone na specjalne i wyjątkowe okazje. 

Kolekcja CASUAL oferuje produkty w stylu bardziej swobodnym i funkcjonalnym, przeznaczone do codziennego komfortowego użytku. 

Ubrania są uzupełniane licznymi dodatkami wzbogacającymi stylizacje, od biżuterii poprzez torebki i dodatki ubraniowe, po różnego rodzaju buty. 

25 lat w trendach.

Uczestnicy sytemu franczyzowego czerpią z wiedzy i wieloletniego doświadczenia Top Secret na rynku modowym. System franczyzowy Top Secret oparty jest na zasadzie towaru powierzonego w depozyt. Top Secret śledzi trendy na rynku modowym, projektuje kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami i potrzebami rynku a następnie dostarcza je do sklepów. Taka procedura gwarantuje optymalne zatowarowanie salonu w produkty będące w trendach i dopasowanie do kalendarza zakupowego klienta. Pomoc ze strony Top Secret obecna jest na każdym etapie inwestycji i prowadzenia sklepu.

JEDNOSTKI WŁASNE

22

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

83

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • korzystanie z szeroko rozpoznawalnego znaku towarowego
 • korzystanie z know-how bez dodatkowej opłaty
 • wsparcie w procesie poszukiwania i weryfikacji lokalizacji
 • wsparcie w negocjacjach warunków umowy najmu
 • przygotowanie projektu aranżacji lokalu
 • koordynacja procesu adaptacji lokalu
 • ponoszenie kosztów logistyki,
 • optymalizacja zatowarowania oraz prowadzenie polityki cenowej
 • wsparcie w procesie rekrutacji i szkolenia personelu
 • opieka Regionalnego Kierownika Sprzedaży oraz visual merchandisera
 • kompleksowe wsparcie w zakresie bieżącego funkcjonowania sklepu

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nakłady na adaptację i wyposażenie lokalu zgodnie ze standardem Top Secret  w kwocie od  1 tys. zł/mkw do 2 tys. zł/mkw netto w zależności od lokalizacji i standardu wynajmowanego lokalu


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Atrakcyjna lokalizacja w miastach powyżej 15 tys. mieszkańców - centrum handlowe, park handlowy, główne ulice miast
 • Powierzchnia ogólna lokalu od 100 do 180 mkw. 
 • Posiadanie prawa do lokalu (własność, najem)
 • Silna motywacja i zaangażowanie zorientowane na osiągnięcie sukcesu 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Greenpoint S.A.

Greenpoint S.A. ul. Domagały 3, 30-741 Kraków

668 215 677

tnowicki@topsecret.com.pl

topsecret.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Nowicki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Top Secret.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Greenpoint S.A. ( Greenpoint S.A. ul. Domagały 3, 30-741 Kraków ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Top Secret oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie topsecret.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.