Wybieramy najlepsze stoiska!

Na Targach Franczyza ci wystawcy sprzedają najwięcej franczyz, którzy mają fachowy team do rozmów z kandydatami, dobre materiały marketingowe i – oczywiście - atrakcyjne wizualnie stoisko. I za takie stoisko będą nagrody!
 

Jako organizator postanowiliśmy wprowadzić na targi mały element konkurencji. Redakcja Franchisng.pl chce delikatnie zmotywować firmy franczyzowe wystawiające się w Pałacu Kultury i Nauki do jak najlepszego zaprezentowania swoich biznesów. Wszystko to w interesie kandydatów na franczyzobiorców, bowiem zależy nam, żeby wychodzili z targów usatysfakcjonowani, z pełną wiedzą o wybranym biznesie. Im więcej kandydaci na przedsiębiorców otrzymają informacji, tym mniejsze ryzyko, że popełnią błąd przy wyborze franczyzodawcy.

Nagrody dla Głosujących

Jury to wszyscy odwiedzjący targi. Wypełnienie ankiety jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Wśród głosujących wylosujemy nagrody: szkolenie dla początkujących we franczyzie i prenumeraty miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".

Co oceni nasze zbiorowe Jury:

  • Po pierwsze: wygląd stoiska, które najlepiej, gdyby przypominało prawdziwą, istniejącą placówkę franczyzową
  • Po drugie: fachowość teamu pracującego na stoisku i jakość pozyskanych informacji o franczyzie
  • Po trzecie: materiały marketingowe, które otrzymali na spotkaniu

Nagrody dla Firm za najlepsze Stoiska

Wybrane przez odwiedzjących trzy najlepsze stoiska otrzymają następujące nagrody:

1 miejsce - reklama w miesięczniku "Własny Biznes FRANCHISING" w numerze lutowym i artykuł na portalu Franchising.pl, natomiast firmy, które zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają od nas reklamy w miesięczniku lutowym.

Konkurs to niejedyne ciekawe wydarzenie podczas 21. edycji Targów Franczyza.

WYDARZENIA na TARGACH

  1. Wykłady ekspertów i przedsiębiorców na Seminariach Własnego Biznesu (dokładny plan wykładów znajdziesz w październiku na www.franczyza.pl i przed salą seminaryjną)
  2. Rozdanie nagród dla najlepszych franczyzobiorców - TOP FRANCZYZOBIORCA 2023 – przeczytaj więcej w artykule "Targi dla ludzi sukcesu"
  3. Publiczne pierwsze obrady wspólnej Rady Konsultacyjnej Biorców i Dawców Franczyzy pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej. Temat: „Gdzie są punkty sporne między franczyzobiorcami i franczyzodawcami i jak wyrównać siły stron umowy franczyzowej?”
  4. Konkurs na najciekawsze stoisko na targach

Inwestuj w sprawdzone i bezpieczne

Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Większość z nich, bo aż 80 proc., należy do polskich firm, a 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa blisko 90 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikro firm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).

Targi Franczya odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki. Odwiedzający mają możliwość dojazdu wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągiem. Targi będą czynne od 19 do 21 października 2023 w godzinach 10-17 w czwartek i piątek oraz w godzinach 10-15 w sobotę. Bilety dostępne są online na bilet.franczyza.pl oraz w kasach przed wejściem w cenie 30 zł.