Wybieramy najlepsze stoiska!

Środa
13.09.2023
Na Targach Franczyza ci wystawcy sprzedają najwięcej franczyz, którzy mają fachowy team do rozmów z kandydatami, dobre materiały marketingowe i – oczywiście - atrakcyjne wizualnie stoisko. I za takie stoisko będą nagrody!
 

Jako organizator postanowiliśmy wprowadzić na targi mały element konkurencji. Redakcja Franchisng.pl chce delikatnie zmotywować firmy franczyzowe wystawiające się w Pałacu Kultury i Nauki do jak najlepszego zaprezentowania swoich biznesów. Wszystko to w interesie kandydatów na franczyzobiorców, bowiem zależy nam, żeby wychodzili z targów usatysfakcjonowani, z pełną wiedzą o wybranym biznesie. Im więcej kandydaci na przedsiębiorców otrzymają informacji, tym mniejsze ryzyko, że popełnią błąd przy wyborze franczyzodawcy.

Nagrody dla Głosujących

Jury to wszyscy odwiedzjący targi. Wypełnienie ankiety jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Wśród głosujących wylosujemy nagrody: szkolenie dla początkujących we franczyzie i prenumeraty miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".

Co oceni nasze zbiorowe Jury:

  • Po pierwsze: wygląd stoiska, które najlepiej, gdyby przypominało prawdziwą, istniejącą placówkę franczyzową
  • Po drugie: fachowość teamu pracującego na stoisku i jakość pozyskanych informacji o franczyzie
  • Po trzecie: materiały marketingowe, które otrzymali na spotkaniu

Nagrody dla Firm za najlepsze Stoiska

Wybrane przez odwiedzjących trzy najlepsze stoiska otrzymają następujące nagrody:

1 miejsce - reklama w miesięczniku "Własny Biznes FRANCHISING" w numerze lutowym i artykuł na portalu Franchising.pl, natomiast firmy, które zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają od nas reklamy w miesięczniku lutowym.

Konkurs to niejedyne ciekawe wydarzenie podczas 21. edycji Targów Franczyza.

WYDARZENIA na TARGACH

  1. Wykłady ekspertów i przedsiębiorców na Seminariach Własnego Biznesu (dokładny plan wykładów znajdziesz w październiku na www.franczyza.pl i przed salą seminaryjną)
  2. Rozdanie nagród dla najlepszych franczyzobiorców - TOP FRANCZYZOBIORCA 2023 – przeczytaj więcej w artykule "Targi dla ludzi sukcesu"
  3. Publiczne pierwsze obrady wspólnej Rady Konsultacyjnej Biorców i Dawców Franczyzy pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej. Temat: „Gdzie są punkty sporne między franczyzobiorcami i franczyzodawcami i jak wyrównać siły stron umowy franczyzowej?”
  4. Konkurs na najciekawsze stoisko na targach

Inwestuj w sprawdzone i bezpieczne

Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Większość z nich, bo aż 80 proc., należy do polskich firm, a 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa blisko 90 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikro firm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).

Targi Franczya odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki. Odwiedzający mają możliwość dojazdu wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągiem. Targi będą czynne od 19 do 21 października 2023 w godzinach 10-17 w czwartek i piątek oraz w godzinach 10-15 w sobotę. Bilety dostępne są online na bilet.franczyza.pl oraz w kasach przed wejściem w cenie 30 zł.


ekspert, członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Najlepiej zacząć od kupna gotowej spółki . Zakup gotowej spółki daje pewność, że firma istnieje i ma już zarejestrowany kapitał zakładowy, co może być ważne z...

33 wypowiedzi
ostatnia 08.01.2024
Oszukani przez franczyzodawcę

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

48 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?

14 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2023
Sukcesja w Intermarché i Bricomarché

przeciez to złodzieje

1 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę...

14 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2023
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu

Witam, Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzę badania w ramach seminarium dyplomowego. Poniższa ankieta...

211 wypowiedzi
ostatnia 13.03.2023
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Znam osoby gdzie rocznie zarabiają 300 tys złotych prosze nie łżeć że hodowla się nie opłaca.

4 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2023