Fuzja w stacjach benzynowych
Shell i niemiecki koncern RWE utworzą spółkę
Sfinalizowanie umowy uzależnione jest od zgody stosownych urzędów Unii Europejskiej. Z siecią stacji benzynowych Shella zostanie połączona sieć DEA należąca do RWE. Połączone sieci będą obsługiwały 3200 stacji. Firma będzie liderem w Niemczech z udziałem rynku szacowanym na 24 proc. W Polsce DEA posiada 45 stacji benzynowych, które zostaną włączone do sieci Shell. Będzie ona wówczas liczyła 161 stacji.
Więcej: Rzeczpospolita, 29 marca 2001, s. B4
Wyróżnione franczyzy
Santander
Placówki bankowe
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Costa Coffee
Kawiarnie
Kurcze Pieczone
Punkty gastronomiczne z daniami z drobiu
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Żabka
Sklepy typu convenience
Xtreme KiDS
Sale zabaw dla dzieci
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
So Coffee
Kawiarnie
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Franczyza z Synevo
Synevo ruszyło z franczyzą, udostępniając licencję na otwarcie punktów pobrań. Wbrew pozorom nie jest to propozycja tylko dla osób z branży medycznej.
Kodano Optyk – franczyza z gwarancją marży
Kodano Optyk – polska marka pewnego wzroku i bezpiecznej inwestycji.
Firma rodzinna – biznes marzeń czy pułapka?
Czy można prowadzić biznes, kierując się wiarą zamiast danymi? W firmach rodzinnych bywa i tak. Co jeszcze zaskakuje?
Biznes premium bez inwestycji w towar
Inwestycja od 50 tys. zł, brak opłat licencyjnych i model depozytowy. Change Lingerie rozwija sieć franczyzową w całym kraju.

