Santander

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa Santander Bank Polska S.A. jest jedną z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce. Oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta. 

Placówki partnerskie Santander Bank Polska S.A. rozwijamy od 2008 roku. Tworząc system partnerski zależało nam na zbudowaniu sieci, która będzie odpowiadać na oczekiwania klientów i dostarczać kompletną ofertę produktową w mniejszych miastach (powyżej 10 tys. mieszkańców), gdzie nie ma oddziałów własnych naszego banku.

Czekamy na Ciebie!

Byłoby idealnie, gdyby Partner znał świat bankowości i sprzedaży. Nie jest to jednak warunek konieczny, by dołączyć do naszej sieci.

Stawiamy na osoby przedsiębiorcze i gotowe na wyzwania. Zarządzania placówką bankową można się nauczyć, a my w tym pomagamy!

A może interesuje Cię praca doradcy klienta?

Jeżeli własny biznes nie jest dla Ciebie możesz dołączyć do zespołu placówki partnerskiej. Wówczas proponujemy Ci zatrudnienie u Partnera Banku i umowę zlecenie podpisaną z Santander Bank Polska. 

JEDNOSTKI WŁASNE

ponad 400

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

ponad 150

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Korzyści ze współpracy:

  • brak opłaty wstępnej - dołączenie do naszej sieci nie wiąże się z żadną opłatą. Wymagamy jedynie posiadania środków na wynajęcie/zakup lokalu, wyposażenia go zgodnie ze standardami banku i środków na bieżące prowadzenie działalności,
  • szeroka oferta produktowa - placówki partnerskie oferują produkty i usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Sprawdź ofertę na stronie santander.pl,
  • dodatkowe wynagrodzenie - oprócz standardowego prowizyjnego wynagrodzenia, partner może liczyć na dodatkowe profity,
  • pomoc w wyposażeniu placówki - zapewniamy zewnętrzne oznakowanie placówki oraz wewnętrzny element wizerunkowy, a także użyczamy sprzęt komputerowy,
  • wsparcie reklamowe - naszym partnerom zapewniamy dostęp do bezpłatnych materiałów reklamowych, a także fundusz reklamowy, nawet 8 tys. zł na rok,
  • ciekawe szkolenia - dostarczamy wiedzę o produktach i usługach, a także uczymy doradców w jaki sposób prowadzić rozmowę sprzedażową, a partnerów zarządzania biznesem.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Inwestycja w placówkę jest uzależniona od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Adaptacja lokalu o powierzchni ok. 40 mkw. na placówkę trzystanowiskową to koszt ok. 25 tysięcy złotych plus nakłady związane z dostosowaniem lokalu do standardów banku.

Szukamy osób przedsiębiorczych, potrafiących wykorzystywać szanse i osiągać cele. Jeżeli masz motywację do działania, jesteś osobą otwartą na wyzwania i lubisz ludzi, dołącz do grona partnerów Santander Bank Polska S.A.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Santander Bank Polska S.A.

Pl. Władysława Andersa 6, 61-894 Poznań

kontakt.partner@santander.pl

santanderpartner.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Santander.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Santander Bank Polska S.A. (Pl. Władysława Andersa 6, 61-894 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Santander oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie santanderpartner.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.