Drexler odchodzi z Gap
Millard „Mickey” Drexler poinformował o planach odejścia z Gap.Inc.
Decyzja 57-letniego Drexlera może świadczyć o tym, że problemy firmy sa poważniejsze niż do tej pory sądzono. W ubiegłym tygodniu podano, że zyski koncernu spadły w pierwszym kwartale o 68 procent.
Gap Inc. Jest operatorem trzech wielkich sieci handlowych: Gap, Old Navy i Banana Republic. Obecnie posiada 4 228 placówek handlowych. Początkowo istniał tylko jeden sklep, założony w 1969 roku w San Francisco. W 1983 roku Drexler został szefem jednej z filii. Od tego czasu rozpoczął się dynamiczny rozwój sieci.
Więcej: Prawo i Gospodarka, 23 maja 2002.Wyróżnione franczyzy
Erste Bank Polska
Placówki bankowe
Synevo Punkty Pobrań
Punkty pobrań badań labolatoryjnych
Żabka
Sklepy typu convenience
Xtreme Fitness Gyms
Kluby fitness/siłownie
Carrefour
Sklepy convenience, minimarkety, supermarkety
Costa Coffee
Kawiarnie
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Gabinety kosmetyczne, hotele i obiekty SPA
Jesion Inwestycje
Urządzanie wnętrz
DDD Dobre Dla Domu
Sklepy z podłogami i drzwiami
So Coffee
Kawiarnie
Da Grasso
Pizzerie
Mydlarnia u Franciszka
Sklepy z kosmetykami naturalnymi
Z OSTATNIEJ CHWILI
POKAŻ WSZYSTKIE
Franczyza ze światową marką
Jak otworzyć pizzerię pod międzynarodową marką? Papa John's ma propozycję dla polskich franczyzobiorców.
Kodano Optyk celuje w 50 nowych salonów w 2026 roku
Po rekordowym 2025 roku – 131 mln zł przychodów, EBITDA wyższa o 135 proc. – polska sieć Kodano Optyk otwiera w tym roku 50 nowych salonów.
Żabka ma już 11 tys. franczyzobiorców!
Artur Olszewski z Gdyni to jedenastotysięczny franczyzobiorca Żabki. Co skłoniło go do tej współpracy?
Zyski bez cukru
Fit Cake buduje sieć lokali ze zdrowymi słodyczami. Czy to perspektywiczny rynek?