Forum o artykule: REMA wraca 1475

Marcin 18.02.2002 *.

Witam, czy wie ktos moze ile potrzeba zainwestowac w taki sklep i jakie moga byc z tego zyski?

Mabo 22.02.2002 *.

Ja też myslę o otworzeniu sklepu. Ponieważ obecnie większość samotnych przegrywa, myślę o wejściu we franczyzę. Napisałem do nich maila, jak się coś dowiem to dam Ci znać. Jak ty bedziesz coś wiedział to też napisz:)

Bogumil 17.04.2002 *.

a mysleliscie o Sparze? ciekawe w co sie lepiej zapakowac w Reme czy Spara...? a moze jest juz ktos kto rozwiazal ten dylemat...?

Boguś 18.04.2002 *.

Jednakowo trudno jest uzyskac informacje od obydwu. Bardziej otwarci są w Polskich sieciach m.in. w "Chacie" i "Groszku". Lepiej też jest "Lider Price".

czesław 19.04.2002 *.

Spróbujcie w Intermarche

martin 21.04.2002 *.

Czesław kierujesz go na inną sieć a należy dodać ,że w Intermache start zaczyna się przy srodkach własnych min.350.000 zł. tj. 15% inwestycji.

Aro 23.04.2002 *.

Przy REMA nie potrzeba zadnych średków własnych, dostajesz sklep pod klucz, z towarem, księgowym i w ogóle wszystko co potrzeba. Za to wspólpracowników wybierają sobie dość dokładnie

Kawa 02.07.2002 *.

A co myślicie o sieci slepów IGA?
Bardzo mi się podoba ich wystrój i w ogóle image.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.