Otwórz z nami gabinet Yasumi
 

Yasumi jest polską rodzinną firmą, którą prowadzi małżeństwo Zofia i Andrzej Bydałek. Firma zajmuje się dystrybucją urządzeń kosmetycznych oraz medycznych. Yasumi to również marka kosmetyków profesjonalnych oraz  największa w Polsce sieć franczyzowa gabinetów w branży Beauty. Pierwszy gabinet Yasumi otworzono w 2003 roku w Kaliszu, kolejny w Pile.                            

W 2008 powstała idea franczyzy pod marką Yasumi Instytut Zdrowia i Urody a w ślad za nią, w Krakowie powstał pierwszy franczyzowy Instytut.  Od tego czasu wypracowany został bezpieczny, przynoszący profity model biznesu oparty o doświadczenie własne założycieli a także doświadczenia kolejnych inwestorów. 
 

Oferta zabiegowa  w gabinetach Yasumi

W ofercie gabinetów Yasumi są autorskie japońskie rytuały  z zakresu pielęgnacji twarzy, zabiegi  modelowania sylwetki, laserowej depilacji, masaże, medycyna estetyczna, oraz zabiegi trychologiczne, podologiczne a także  japoński  masaż Kobido i zabieg złotej maski, wykonywany na 24 katarowych płatkach złota. Zabiegi wykonywane są głównie przy użyciu  sprawdzonych technologie HI Tech, takich jak, lasery, hifu, endermologia, krioipoliza, fala radiowa, oksybrazja, terapia wodorowa i najnowsze, fale elektromagnetyczne.
 

Programy sieci

Koszt przystąpienia do sieci jest zależny od wybranego programu. Yasumi oferuje trzy  programy. Yasumi Beauty Point  i  Yasumi epil, dedykowane  są dla miast do 40 tys mieszkańców. Yasumi Instytut Zdrowia i Urody dedykowany  jest dla miast powyżej 40 tys mieszkańców. Pierwszy zaczyna się od kwoty min  60 tys zł/netto, drugi to kwota 85 tys netto, trzeci  od min 250 tys netto.

Najbardziej popularnym konceptem jest Yasumi Instytut Zdrowia i Urody.  Preferowaną lokalizacją dla Instytutu są miasta duże, jednak sieć posiada doskonale prosperujące salony w miastach nawet 15-tysięcznych.   
 

      Wymagania sieci

Umowa franczyzowa podpisywana jest na pięć lat. Lokal, w którym będzie znajdował się Instytut, powinien mieć minimum 100 m2, by można było wydzielić w nim co najmniej cztery gabinety zabiegowe. Wynajem większego pomieszczenia umożliwia świadczenie większej liczby usług. Pożądane cechy lokalu to wejście od ulicy, duże witryny, wygodny parking. Lokal nie musi znajdować się na parterze. Klienci w pełni akceptują działalność usługową prowadzoną na piętrze. 
 

Opłaty miesięczne

Bardzo istotną kwestią przy koncepcie Instytutu,  jest brak opłat franczyzowych oraz opłaty licencyjnej. Franczyzobiorca ponosi jedynie koszt opłaty marketingowej w wysokości 300zł/miesięcznie.
 

Po otwarciu

Franczyzobiorca jest „prowadzony za rękę” od momentu podpisania umowy przez cały czas prowadzenia działalności, jak długo  tego potrzebuje.  Zapewniamy pomoc przy wyborze lokalu, przy rekrutacji.  Do dyspozycji Franczyzobiorcy jest również firmowy architekt, który może wykonać  projekt adaptacyjny oraz aranżacyjny. Przez cały okres działalności, otwarty Instytut Yasumi jest w komunikacji  z centralą, gdzie gwarantujemy  bieżące szkolenia , opiekę marketingową, edukacyjną, graficzną i doradczą w każdym zakresie prowadzenia tego biznesu. Inwestor otrzymuje od nas gotowe rozwiązania co znacznie ułatwia prowadzenie  biznesu. Wszystkie gabinety Yasumi pracują na dedykowanym do tej działalności programie operacyjnym.
 

Okres zwrotu

Jak szacują właściciele, zwrot z inwestycji powinien nastąpić dosyć szybko  Zdarza się, że niektóre salony już pierwszy miesiąc zamykają z dużym zyskiem, inne muszą odczekać kilka miesięcy.  Wiele zależy m.in. od okresu, w którym salon rozpocznie działalność oraz  od  modelu otwarcia. Niezwykle istotne jest aby Inwestor przed otwarciem zastosował odpowiednie, dedykowane do tego narzędzia marketingowe, które pozwolą poinformować klientów o wydarzeniu oraz pozwolą umieścić  markę w ich świadomości. 
 

Dlaczego warto?                                                       

Yasumi posiada  16 letnie doświadczenie w branży Beauty.  Właściciele marki oraz ich synowie prowadzą łącznie  9  własnych gabinetów. Taka wiedza jest bezcenna i pomaga inwestorowi uniknąć porażki, pomaga skupić się na rzeczach ważnych, które są gwarancją sukcesu.

 

Dowiedz się więcej! Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, a nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą jak najszybciej!


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Yasumi.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank