Forum: Diverse - czy się opłaca? - moda 105

DUX 12.10.2005 *.rw18.internetdsl.tpnet.pl

1
wITAM!! CO JEST Z TYM DIVERSE? SKLEPY ROSNĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU.CZY TO TAKI DOBRY INTERES? TRZEBA W TO WPAKOWAĆ KUPĘ FORSY.POZDRAWIAM.DUX

Catalina 19.10.2005 *.dpp107.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Równiez czekam na Wasze opienie, gdyż sklepów jest juz naprawdę dużo, tymczasem zastanawiam sie, czy rzeczywiście biznes ten przynosi tak wielkie zyski. Czy któś z Was prowadzi może sklep Diversa?

blumen31 31.08.2011 *.87-207-199-57.dynamic.chello.pl

4
Witam wszystkich jestem powaznie zainteresowany firma Divers'e wdzieczny bym był za wszystkie wypowiedzi w tym temacie tzn;jakie utargi sie robi w tym sklepie,warunki wspołpracy i oglnie czy warto...???  Pozdrawiam i dziekuje.

bzik kaliber 12.03.2018 *.87-207-128-252.dynamic.chello.pl

3

Tttttttt

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.