Forum: Jaką wybrać sieć? 1475

Wiesiek 11.10.2002 *.pc23.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl

Prowadzę sklep na wsi która liczy około2000 mieszkańców chciał bym wejśc do jakiejs sieci jezeli wogóle jakaś istnieje wieś jest gesto zabudowana miesci sie nie daleko bo 12 km od Tarnowa jeżeli ktos wie o takiej sieci prosze o doradzenie .

Marcin 17.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

To zależy jaki masz sklep. Spróbuj może z polskimi sieciami - Groszek lub Chata Polska.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.