Forum: Skad wziasc pieniadze na przystapienie do sieci? 1475

Marcin 18.02.2002 *.

Witam, no wlasnie skad wziasc na to pieniadze. Jestem w trakcie studiow, praca taka, ze ledwo da sie cos odlozyc. A tu na przystapienie do sieci potrzeba ok. 50 tys. PLN. Udac sie do banku? Ale nie mam co dac w zastaw. Jakies sugestie?

hipol 18.02.2002 *.

jedź zagranice zarobić, wakacje to może być jakieś 20pln

Krzysiek 18.02.2002 *.

Sprzedaj nerke - podobno nieźle stoi na czarnym rynku. Tylko się targuj!!!

Waldi 18.02.2002 *.

Niektóre sieci franchisingowe kredytują swoich franchisobiorców. Większe sieci mają podpisane umowy z bankami i mogą udzielić np. poręczeń majątkowych przy zaciąganiu kredytu. Oczywiście musisz mieć jakiś kapitał początkowy.

Michał 19.02.2002 *.

Żeby założyć swoją firmę trzeba mieć jakiś kapitał. Niezależnie czy to jest sklep, restauracja czy punkt ksero. Jedyne co Ci daje franczyza, to jest mniejsze ryzyko niepowodzenia. Ja zaczynałem za pieniadze pożyczone od rodziny...

Kacper 19.02.2002 *.

Myśle że wszyscy wiedzą o tym że franchising daje tylko jakąś większą gwarancję powodzenia i nie daje 100% pewności sukcesu. I jeszcze jedno nie każdy ma bogatą rodzinę, a postawiony tu problem ma na celu stworzenie jakieś giełdy pomysłów ... czasem tak głupich jak ten z nerką.

spe(c)ulant 20.02.2002 *.

Taak, giełda pomysłów, pomysły na finansowanie i ogólnie pomysły na biznes:)))!

Tadek 21.02.2002 *.

Szanowny Marcinie, ogromnie zadziwił mnie fakt, że Ty jako student nie potrafisz napisać poprawnie słowa wziąć (nigdy nie wziąść!). Przy takiej Twojej wiedzy nie zabieraj się jeszcze za interesy ale za naukę, naukę i jeszcze raz naukę!!!!

Michał 21.02.2002 *.

Tadek, przy pisaniu na klawiaturze łatwo o literówki więc nie rób osobistych wycieczek.

martin 31.03.2002 *.

Michal może podzielisz się informacją w jakiej sieci dzialasz.Jaki jest pożądany na start kapital?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.