Forum: Gabriel - salony fryzjerskie 1475

Duduś 18.02.2002 *.

Jak się można skontaktować z franchising'dawcą GABRIEL-salony fryzjerskie??. Potrzebuję namiary. Czy ktoś się orientuje ile trzeba zainwestować w otworzenie takiego salonu??Dziękuję z góry za odpowiedzi:)

Przemek 19.02.2002 *.

Dudusiu masz pecha prokurator był szybszy i już się zajął szefem sieci Gabriel. No cóż sieć zbankrutowała a franchisobiorcy zostali z dużymi problemami - banki ścigają ich żeby spłacili długi sieci. O wszystkim przeczytasz w Archiwum portalu kiedy wpiszesz hasło Gabriel. Może z inną siecią ci pójdzie lepiej:)

Redakcja 19.02.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Dokładnie, przypadek Gabriela był omawiany w Gorącym Temacie. Polecamy ten artykuł.

pasikonik 25.02.2002 *.

Byłem wczoraj w Sadyba Best Mall w Warszawie i widziałem tam punkt Gabriela. Jesli sieć upadła, to co ja tam widziałem? Ducha?

Marcin 25.02.2002 *.

Być może franchisobiorcy sieci "Gabriel" sami rozwijają sieć.

W momencie upadku sieci "Gabriel", jeden z funduszy inwestycynych był zainteresowany przejęciem udziałów w rynku jaki zdobyła plajtująca sieć - a udział ten był spory, godny zainteresowania.

Redakcja 26.02.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Bankructwo centrali sieci franchisingowej, nie pociąga za sobą automatycznie bankructwa firm biorców.
Tylko, że Gabriel nigdy nie był prawdziwą siecią franchisingową. Jego sieć miała charakter agencyjny, podobnie jak kioski Ruchu.
Dlatego sytuacja prawna jednostek systemu prowadzących dalej działalność jest bardziej skomplikowana.

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.185

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.