Forum: Jak zamieścić reklamę 1461

Martin Mizera - RE/MAX Nieruchomosci Polska 30.10.2002 *.ncecc2.ford.com

Bardzo potrzebna i profesjonalnie zrealizowana koncepcja vortalu.
RE/MAX z pewnoscia bedzie z nim wspolpracowal.

Agnieszka Noparlik 19.08.2003 *.pa107.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Bardzo potrzebne i dobrze skonstruowane żródło informacji.Gratuluję.

Sauron 19.08.2003 *.vw224.neoplus.adsl.tpnet.pl

A o co chodzi w tym temacie?

Marek Pietrzak 27.07.2004 *.217.153.38.190

1
franchising.info.pl to nieoceniona skladnica informacji. Poniewaz przygotowujemy sie do wejscia na rynek jako "dawca" czesto goscimy na stronach wortalu. Marek Pietrzak http://www.best.net.pl

sly.sly 17.12.2004 *.217.98.57.1

19
GRATULACJE! Super strona! Jestem franczyzobiorcą...i wasze iformacje na tej stronie pomogły mi podjąć nowe wyzwania! Proszę o pomoc.Jak dostac się na wasza stronę franczyzodawców...(essenfirma@wp.pl)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.