Forum: Sklep zoologiczny 1475

leon24 15.01.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Interesuje mnie czy któś prowadzi tego typu sklep. Chodzi mi głównie oszeroi wybór karm dla zwierząt, akcesoria. "Żywe" okazy odpadają. Proszę o informacje i sugestie.

bartomada 16.01.2007 *.207-29.is.net.pl

wiem,ze bardzo duzą kasę robi sie na karmie dla zwierząt.Zwlaszcza jeśli ma się klientów -hodowców-oni to wliczaja w cenę i nie załuja grosza.2-ga grupa dobrych klientów-to starsze panie-one swoim pupilkom/kotkom.pieskom/nie odmówia niczego.I mam tu na mysli karmy kosztujace 50-100zl za kilogram.Tyle wiem w tym temacie,amatorsko.Mialem kolege pracujacego w takim sklepie-i chodz to przyklad zly-zrobil manko na 50 000 zl,a kapneli sie dopiero po roku..Czyli można wnioskować ze dochody dobre.Ale od razu informuje-to byl sklep w galerii Geant-wiec i klienteli duzo i raczej niebiednej.

leon24 17.01.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Tak w galeriach to wiem,że sklepy te funcjonują super. Ale może macie jakieś doświadczenia ze sklepami zlokalizowanymi na osiedlach itp.

AnitaK 19.01.2007 *.dnp38.neoplus.adsl.tpnet.pl

10
Mój znajomy prowadzi niewielki sklep zoologiczny w podwarszawskim miasteczku. Twierdzi, że nie zarabia kokosów. Na jesieni i w zimę interes jakoś się kręci, ale podobno w lato to ledwo zarabia na opłaty.

jarolakers78 19.01.2007 *.bif3.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
widzę, że podjęty został bardzo ciekawy temat. Przyznam, że ja, a konkretnie moja żona jest zainteresowana otwarciem takiego sklepu. W naszym mieście jest tylko jeden taki, a żona ma lokal odziedziczony po rodzicach. Tak myśleliśmy, że byłby to niezły pomysł. Tylko jak się do tego zabrać, może jest ktoś doświadczony w tym temacie i nas oświeci chociaż trochę?
Pozdrawiam

aashent 29.01.2007 *.nat-mo1.aster.pl

Sklep zoologiczny to dobry pomysł na działalność. W chwili obecnej tworzona jest profesjonalna sieć franchisingowa takich sklepów. Swoją działalność sieć rozpocznie w połowie 2007 roku. Informacje: franchising@mastery.pl

leon24 10.02.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
czy znasz więcej szczegółów na temat tej franczyzy ?

leon24 22.02.2007 *.fhx91.internetdsl.tpnet.pl

94
Widzę sporo sklepów tego typu moim mieście ale nikt się nie wypowiada. Tak dobry interes,że wszyscy się skrywają ?

DorotaW 26.09.2016 *.dynamic-78-8-3-64.ssp.dialog.net.pl

7

Wydaje mi się, że to nie jest dochodowy biznes, zwłaszcza bez żywego inwentarza. To na pewno przyciąga do samego sklepu. Jeśli nie chcesz mieć żywych okazów, może lepiej sklep internetowy? Brakuje dobrego sklepu zoologicznego online z dużym wyborem produktów.

Galanteee 06.07.2017 *.87-206-138-55.dynamic.chello.pl

10

z tego co wiem konkurencja jest olbrzymia i że tak powiem - nie ma kolorowo. Duże sklpey zjadają ceną

Jane 10.10.2017 *.apn-5-60-200-40.dynamic.gprs.plus.pl

62

Czy większość, nie powiedziałabym, ale rzeczywiście coraz więcej

tomtom 01.12.2017 *.host86.stimo.net

48

Najlepiej nawiąż kontakt z jakimiś hodowcami - wtedy będziesz miał większy zysk

robotik 29.05.2018 *.91-90-177-90.noc.fibertech.net.pl

9
Teraz jest bardzo duża konkurencja, jeśli chodzi o tego typu sklepy. Popytaj hodowców, zdobądź kontakty do właścicieli takich biznesów i dopytaj to, czego chcesz :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.