Forum o artykule: Costcutter już nie istnieje 1475

Krzysztof 25.11.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Tak naprawdę nic dokładnie nie wiadomo na temat zamknięcia tej sieci. Costcutter jest kolejną z sieci typu Leader Price czy Biedronka.Poza tym rzeczywiście nazwa-dlaczego nie idziemy tropem Francuzów, oni każdy swój sklep nazywają rodzimym językiem.

Gregorio 25.11.2002 *.qb212.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Francuzi tez nie sa konsekwentni. Jedna z ich sieci franszyzowych nie umie sie zdecydowac czy promuje (fonetycznie) nazwe zaczynajac od "E..." (jak w oryginale) czy z polska "I..."

Marcin 25.11.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Nie można porównywać costcuttera do leaderprice - za tym drugim stoi poważny koncern.

Gregorio 25.11.2002 *.qb212.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Mialem na mysli Intermarche...

marta 26.11.2002 *.ad.wshe.lodz.pl

Costcutter był zakładany w Polsce przez kilku polskich(ale nie tylko), doswiadczonych przedsiębiorców. Dziś każdy z nich pracuje w wielkich koncernach, poniewaz mało kto z biorców licencji Costcuttera chciał tak naprawde współpracować i widział w tym szansę. Siłą rzeczy więc projekt sieci upadł. Co do nazwy zgadzam się, że nie jest on odpowiednia na poli rynek. Intermarche jest jednak czymś innym. To olbrzymia i doskonale zorganizowana sieć

Maciej 26.11.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Czyli biorcy zawinili? A może panowie przedsiębiorcy spakowali walizki i dowidzenia. Fakt, że istnieją jeszcze sklepy świadczy o tej drugiej hpotezie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.