Forum: Czas na nowy dział portalu - Prezentacja pomysłów!!!! 1474

spe(c)ulant 20.02.2002 *.

na naszych oczach prowadzony jest interesujący dialog M.Biegusa i red. Wiśniewskiego Dotyczy on użycia słowa "franchising" Zróbmy prezentacje pomysłów, dzielmy się pomysłami. Wielu z nas niema kasy a ma pomysły!!!

Artur Biegus 20.02.2002 *.

Nie, mój gniew dotyczy zupełnie czego innego, ale wszystkich zainteresowanych zapraszam do odpowiedniego działu forum. A swoją drogą forum aż kipi ... no, no ... a ile bannerów się wyświetli :) Artur Biegus

Michał 20.02.2002 *.

Fajny temat, spe(c)ulant! Chciałbym zapropoponować pewien pomysł. Jedną z największych bolączek drobnych firm, jest nieuczciwe traktowanie przez duże firmy. Ponieważ kredyt bankowy jest w Polsce drogi, wolą zamawiać u drobnych firm i tak się "taniej" kredytować. Może warto założyć franchisingową giełdę wierzytelności, gdzie takie drobne firmy mogłyby sprzedać długo nieopłacone faktury?

bucior 20.02.2002 *.

Z tym zamawianiem u małych firm to fakt, sam jako osoba zajmująca sie sprzedażą butów korzystam z małych firm które mogą dawać " w komis"

mAi 21.02.2002 *.

A co właściwie chodzi?

Beata 21.02.2002 *.

mAi mam wrażenie że to dalszy ciąg sprawy 69isp, więc lepiej nie wchodź w dyskusję.

Spe(c)ulant 21.02.2002 *.

Nieee, chodzi mi o to aby ludzie wymieniali się pomysłami na biznes, jeden jusz kolega podrzucił:)) i oto właśnie chodzi Nic więcej o serwerach!!

metal 21.02.2002 *.

Moim zdaniem w Polsce przyjełą by się sieć sklepików sprzedająca kasety z muzyką, bluzki z logo zespołów, naszywki itd. Tego jeszcze niema. Fan np metalu mógłby zainwestować pewną kwote i otrzyamć sklepik pod klucz gdzie sprzedawałby to co sam lubi. To oznacza profesjonalną obsługę!

bułeczka 21.02.2002 *.

W Polsce niema jeszcze sieci cukierni, poza bardzo drogą Blikle, gdyby stworzone zostały standardy... Bułeczki to jest biznes!!

qpa 21.02.2002 *.

Czy Totalizator Sportowy to franchising?

Redakcja 21.02.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Totalizator Sportowy nie działa na zasadzie franchisingu. Dziękujemy za podpowiedzi odnośnie rozwijania serwisu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.