Forum: PFK jednak okazało się argentyńskim oszustwem? 1459

piotrek_111 05.09.2007 *.admj98.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Polecam ciekawy artykulik:

http://www.networkmagazyn.com/news/09_2007/news_04_09_07.html

Co na to kolega Magik?

Magik 07.09.2007 *.bsz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj Piotrze,
I co z tego artykułu wynika, a nic nie wynika, bo firma jest czysta i dokładnie wykorzystuje polskie prawo.
Wszystkie wnioski do prokuratury, policji czy też UOKK są wywalane do kosza gdyż nie posiadają podstaw prawnych.
Co do artykułu to następny pismak się doktoryzuje nie przedstawiając żadnych dowodów.
Z moich wiadomości wynika, że PFK pożycza pieniądze i są to już tak wielkie kwoty, że te 750zł na nie wiele by starczyło.
Jeśli byś przeczytał z uwagą ten artykuł, a i nie tylko ten, bo jest ich w Internecie sporo i poznał zasady działanie firmy PFK to zapewne doszedł byś do wniosku, że warto by było taką firmę samemu założyć :)

Zasada działania, pomysł czy też idea tych produktów jest bardzo dobra, ale wykonanie bardzo kiepskie. Największym problemem są niedouczeni agenci, którzy nie rzetelnie przedstawiają produkty i warunki, jakie musi spełnić klient, aby taką pożyczkę otrzymać.
I TO JEST PROBLEM
I tyle.
Na dzień dzisiejszy nie współpracuje z firmą PFK, ponieważ mam bardziej dochodowe zajęcie.
Pozdrawiam Magik.

PS. Zawsze możemy polemizować, ale tylko na argumenty. Zapraszam.piotrek_111 08.09.2007 *.admw25.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Argumentem jest to, ze ludzie po wpłacie owych 750 zł żadnego kredytu nie dostali. Uważasz, ze oni wszyscy uwzięli się na PFK i kłamią?

Magik 09.09.2007 *.bsm169.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj,
Po pierwsze to nie kredyt tylko pożyczka, a ci wszyscy, którzy spełnili wymagania firmy takową otrzymali. Problem jest w tym, że nie jest to szybka pożyczka tylko program pożyczkowy i jeśli ktoś myśli, że otrzyma 15tyś. gotówki do reki to jest w błędzie.
Rozmowa na temat otrzymania lub nie otrzymania pożyczki uważam za bezprzedmiotową skupił bym się raczej na sposobie jej udzielania.
Widzę, że opierasz się o doniesienia prasowe, a nie o dane faktyczne i z stąd masz złe odczucia nie mające poparcia w faktach.
Pozdrowiona Magik.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.