Forum: Angielskie pożyczki gotówkowe 1475

Magik 19.09.2007 *.btj53.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam,
Przyjmuje zgłoszenia biur finansowych chętnych do sprzedaży pożyczek angielskiej firmy pożyczkowej.
Pożyczki gotówkowe do wysokości 1000GBP (5490zl) na okres od 12 do 60 miesięcy.
Klient nie jest weryfikowany w polskich bazach BIK, BIG i innych, nie interesuje firmy historia kredytowa klienta ani komornik. Wymagany jest udokumentowany wpływ na rachunek bankowy z ostatnich 3-6 miesięcy i rachunki bytowe.
W zgłoszeniu proszę podać dane firmy, adres, dane właściciela, telefony kontaktowe oraz adres mailowy.
Tylko na takie zgłoszenia będę od powiadać.

Nie jest to żadna Argentyna ani Piramida, umowy o współpracy podpisuje się z Firmą bezpośrednio.

Janusz Płocki (Magik)

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: maf.plocki@op.pl

PS. Na forum proszę o zadawanie tylko konkretnych pytań, ale nie obiecuje, że udzielę odpowiedzi od razu :) , z braku czasu, sorry.

obiektywny komentator 20.09.2007 *.abkr52.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
MAGIK czy Ty nie masz dość ? Zaczynałeś tak fajnie od agencji BPH a teraz coraz większe kity promujesz Ehhhhh

Magik 20.09.2007 *.btj53.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Ale nie skończe tak jak ty.....
Pozdrawiam Magik

obiektywny komentator 20.09.2007 *.inet20909nb-3.eranet.pl

354
i tu się z Tobą zgodzę !! Skończysz tak jak te wszystkie systemy tak radośnie przez Ciebie opisywane vide czeskie PFK czy jakoś tak, teraz kolejny wynalazek i założe się że będzie tak samo jak z czechami. Przecież każdy stały użytkownik tego forum widzi jak zamiast iśc do góry staczasz się po równi pochyłej w dół. A szkoda bo swego czasu ludzie traktowali cie jako autorytet w dziedzinie finansów Cóż wynika z tego, że nick adekwatny do Twoich rewelacji - pełna magia Oby nie czarna :)

Magik 20.09.2007 *.btj53.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Ale nie skończę jak ty z twoimi żałosnymi komentarzami. Nie znasz mnie, nie wiesz, co robie i czym się zajmuje i ty wielki obiektywny komentator będziesz mnie oceniać, na jakiej podstawie, swojej? O nie dziękuję wole działać, pracować i szukać nowych rozwiązań, a nie zazdrościć innym, że czegoś dokonali, a samemu wyszukiwać cudze błędy.
Czytając twoje posty, przepraszam zamieszczone przez ciebie cytaty cudzych wypowiedzi okraszonych twoimi uwagami twierdzę, że raczej nic nie masz nikomu do zaoferowania oprócz paru wulgaryzmów.
Poza wszystkim, napisz coś na temat, podaj jakieś fakty czy dowody poparte argumentami, a może zapytaj tych wszystkich, którym pomogłem przy agencjach BPH, punktach kasowych i przy innych sprawach. Przyznaje, że ludzie z firmy PFK nie do końca grali czysto, ale idea produktu jest jedyna w swoim rodzaju no, ale ty i tak nie wiesz, o czym pisze tylko wolisz używać swoich frazesów i zasłyszanych sloganów, powtarzać to, co inni mówią nie wysilając się zbytnio, aby sprawdzić to z faktycznym stanem no, bo i poco przecież tak ci jest wygodnie wielki „obiektywny” komentatorze.
Sorry, ale polemiki nie będzie nie ma, z kim.
Magik

tkarla 21.09.2007 *.aamk148.neoplus.adsl.tpnet.pl

8
Witam wszystkich.
Chciałbym wyrazić swoją opinię, gdyż dostałem od nich ofertę.
Moim zdaniem jest to ściema. Mam im zapłacić 5o funtów za sprawdzanie w angielskiej wersji BIK??? Jasne. Już lecę i płacę. Coś jak z firmą z Czech co chciała kasę za szkolenia, druki umów i od klientów.
Po prostu szukają naiwnych, którzy myślą , że za 250 zeta bedą mieli SUPER PRODUKT i zrobią na nim mega kasę.
Najgorsze w tej ofercie było zdjecie na końcu z jakimś podpisem, cos w stylu : "Oto ja i moi współpracownicy przy jakimś starym komputerze..." Żenada. Kompletnie niewiarygodne. jako kontakt jakiś adres w Londynie i mail. I komuś takiemu mamy zrobic przelew? A jak go potem szukac jak nie bedzie raczył odpisywac na maila?
Co do twojej opinii Obiektywny to sie zgadzam. Kiedys czytając wypowiedzi Magika wiedziało się, że zna się na tym co pisze i mądrze gada. Natomiast również uważam, że ostatnio się pogubił. Ktoś kto siedzi w branży kilka lat, nie powinien sie napalać na takie oferty...
Pozdro

Magik 21.09.2007 *.bsy221.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj tkarla,
Wszystkie dokumenty w tym i oferty trzeba czytać z uwagą.
Te 50funtów to jest abonament roczny na rzecz angielskiego odpowiednika BIK za dostęp do ich bazy, a nie jakaś tam opłata.
Magik

piotrek_111 21.09.2007 *.bmu158.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
No cóż, z przykrością przyznaję rację kolegom "obiektywnemu komentatorowi" oraz "tkarla"
Kiedyś wypowiedzi kolegi "magika" czytało się z prawdziwą przyjemnością (min. wątek o BPH), był w pewnym stopniu autorytetem na tym forum.
Tym bardziej dziwi fakt, że kolega jakby zatracił zdrowy rozsądek w ocenie kolejnych biznesów, w które się (w jakiś tam sposób) angażuje.
O ile PFK od początku nieprzyjemnie pachniało ( czy ktoś jeszcze się tym PFK na poważnie zajmuje???), o tyle te "angielskie pożyczki" śmierdzą na kilometr...


tkarla 21.09.2007 *.acla129.neoplus.adsl.tpnet.pl

8
Witaj Magik,
Przeczytałem tą oferte kilka razy i zrozumiałem tyle, że ktoś mnie chce zrobić w bambuko. Ja wiem, że to jest opisane jako opłata za roczny abonament za angielski BIK. Dokładnie to napisałem w swojej poprzedniej wypowiedzi : "Mam im zapłacić 5o funtów za sprawdzanie w angielskiej wersji BIK???" Po prostu jeśli mam wpłacać kase na konto przed poznaniem partnera to mi to śmierdzi. Magik, żeby uwiarygodnić firme napisz na jakiej podstawie działa w Polsce. Z tego co pisze w ofercie koleś pracował w Polsce, udzielał kredyty jako pośrednik, pojechał do Anglii i dzisiaj wprowadza produkty 2 banków. NA jakiej podstawie? Oba otwierają tu filie? Czy tylko on tu otwiera firme? Jaką? Sp. z o.o.? Podaj nazwę. Wyjaśnij proszę dokładnie, albo nie namawiaj ludzi na wpłacanie kasy.
Pozdro

obiektywny komentator 21.09.2007 *.abji97.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
ciesz się, że ktoś jeszcze podziela moje poglądy bowiem MAGIK poza typowym dla siebie w ostatnim czasie obrażaniem innych gdy ci mają czelność zakwestionować rewelacyjność jego pomysłów - o niewierni - nie prowadzi już konstruktywnej polemiki, uaznając swoje słowa za świętość. Kolego MAGIKU święte krowy to w Indaich nie u nas, i na przyszłość waż waść słowa bo tak jak i Ty obrażasz inna zaczną obrażać i Ciebie

Magik 21.09.2007 *.bsy221.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
--------------------------------------------------------------------------------
46adams (13.07.2007 - blq40.neoplus.adsl.tpnet.pl):
Wiatm. do obiektywnego komentatora.
Wiesz w jednym masz rację poziom dyskusji jest jaki jest a ty nie musisz nam nic doradzać bo jak nie prowadzisz tego typu placówki tylko jakieśc punkty kasowo-kredytowe to nic na ten temat nie wiesz a decyzje jak postąpić dalej każdy z nas musi podjąc indywidualnie i nikt za nas tego nie zrobi jak masz coś ciekawego do zaoferowania to powiedz a teoretyków gawędziarzy nam nie trzeba mamy dośc własnych problemów
--------------------------------------------------------------------------------
obiektywny komentator (13.07.2007 - abje106.neoplus.adsl.tpnet.pl):
no ja choc nie zacząłem współpracy z BPH to tez na nich wtopiłem. Żona szykowala się do do otwarcia 2 placówek, przeszła te wszyskie szkolenia, pokupowała weksle po 60 zł, zainwestowalismy w remonty lokali i..... I lipa nagle dowiedzielismy sie ze ani jeden ani drugi lokal nie dostanie akceptacji bo jest juz wiadomo co i jak i sa za blisko PKO S.A No i wszystko poszło się bujac, pieniedzy za remont nikt nie odda, weksel oddali ale na co mi on, rejestracja firmy i zusy zony nie potrzebne No ale z jednej strony nie mamy teraz aż takiego problemu.

Jak widzć jesteś odważnym biznesmenem :)

obiektywny komentator 21.09.2007 *.inet20908na-0.eranet.pl

354
podkreślę raz jeszcze miałem cię MAGIKU za człowieka na poziomie ale widzę że się chyba myliłem Jak mam rozumieć Twoje cytaty ze mnie ? bo w tym co pisałem nie ma zachęty do udziały w takim czymś co Ty proponujesz entuzjastycznie juz po raz drugi, za pierwszym razem było PFK teraz jakiś inny badziew. Wytykasz mi chęć zaangażowania się w BPH, wycinasz z bardzo bogaej debaty w moje wpisy to sięgnij człowieku głębiej do tej samej dyskusji i poczytaj jak piałeś z zachwytu nad BPH a teraz co ? pozostały ci jakieś inwektywy, stawianie zasłony dymnej poprzez próbę hmmm nie wiem dyskredytacji mnie. Myślisz że to coś da i ktoś da sie naciągnąć na tą Twoją mocno podejrzaną propozycję ?? Wiesz w tej swojej furii ataku zachowujesz się jak pewien minister sprawiedliwosci na Z. co z Krakowa pochodzi, zreszta całe to jego ugrupowanie takie samo, wcale bym się nie zdziwił jakbyć był ich sympatykiem lub członkiem. Brak ci argumentów to skończa waść wstydu oszczędź bowiem tak jak i ja tak i inni zauważyli byłeś postrzegany jako ktoś a teraz zachowujesz się jak nikt

bartomada 22.09.2007 *.207-29.is.net.pl

Moim zdaniem promotor tych pożyczek z Anglii(Magik)powinien w ramach reklamy pożyczyć od nich te 1000 funtów i dokładnie opisać przebieg operacji z podaniem czasu i kosztów.50 funtów za dostęp do angielskiego BIK-U pewnie go nie zrujnuje,a może sie i przyda w kolejnych interesach.Później kasę zapewne będzie można oddać od razu,żeby nie popadać w zbędne koszty.Zamiast więc licytować sie na argumenty-czekajmy na siłę argumentów opartą na faktach.

piotrek_111 23.09.2007 *.bmi58.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
bartomada - świetny pomysł:)

Podobnie były zachwalane pożyczki z PFK. Po przetestowaniu ich przez klientów, okazało się, że obiecanej kasy nikt nie dostał. Tylko zamglone wizje jakichś transz w nieokreślonej przyszłości:)

Proponuję aby te angielskie pożyczki zostały przetestowane osobiście przez polecającego je pośrednika zanim zacznie je oferować klientom.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.