Forum: Da Grasso - wchodzić czy nie oto jest pytanie? - gastronomia 214

Agi 27.10.2004 *.195.205.45.3

Czy słyszeliście o sieci pizzerii Da Grasso? Chciałabym porozmawiać z kimś kto kupił tę licencję?

pandi 29.12.2004 *.217.96.28.216

1
Oczywiscie, slyszalem. Chetnie porozmawiam na ten temat, sam prowadze od dluzszego czasu jedna z tych pizzerii...a pizze jemy w Da Grasso ;)

Zawilec 14.04.2005 *.80.244.140.7.unregistered.ptc.pl

9
Hm, w moim mieście zatem będzie 53 albo 54. Znaczy że sieć elastyczna, bo nie ma 50 tys. mieszkańców... Owszem, ruchliwe miejsce, ale zastanawia mnie co innego. W tej samej kamienicy już są dwie pizzerie, po przejściu przez ulicę kolejna i następne w miarę gęsto rozsiane po mieście. Czy faktycznie taki biznes jest aż tak dochodowy, czy to też pokutujący schemat, że jak nie wiadomo, co otworzyć to ludzie biorą się za pub czy pizzerię?

polo 14.04.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Ztego co wiem na ten temat to niezły interes,wmiare pewny w tych czasach,pizza dobrze się sprzedaje,puby też są niezłe oczywiście musi być dobra lokalizacja,i czeba się starać o klientów.Są biznesy o więkrzym stopniu ryzyka,przynoszące gorsze dochody i chyba stąd taka popularność np:pizzeri,Dagrasso ma dobry produkt i wielu klientów noi oto moim zdaniem chodzi.

cooll 16.04.2005 *.195.136.35.3

17
Rzeczywiscie, tez mi wielka filozofia zrobic biznes na pizzerii. Jest to najlatwiejszy i najszybszy sposob na dorobienie sie. Nie trzeba wchodzic w zadne sieci franchisingowe aby to osiagnac. Wystarczy wlasny, dobrze obmyslony plan dzialania, dobre miejsce, dobry kucharz. To sa skladniki sukcesu, a nie tam jakas siec. No chyba ze ktos lubie placic haracz, no to wtedy moze smialo wchodzic w ta siec. Trzeba sie tak naprawde zastanowic co ta sie Da Grasso Tobie daje, jako biorcy. Oprocz malo znaczacej nazwy i mizernej marki, to nic.

mangust 09.08.2006 *.adae4.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam!
Proszę was o opinie o Da Grasso. Warto w to wejść czy nie? Miasto ok 70tyś mieszkańców bez dobrej pizzeri. Obserwowałem te lokale w pobliskich miastach i dobrze sobie radzą sądząc po ilości klientów jakie je odwiedza. Posiadam ok 90 tyś zł. Może ma ktoś doświadczenia z tą siecią bardzo prosiłbym o opinię. pozdrawiam

przedsiebiorczy 11.08.2006 *.atn4.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
maja jedne z najlepszych pizz:))))

Liwia 06.09.2006 *.80.54.172.32

10
Sam prowadze da grasso i wiem,ze jest to dobry biznes,ale trzeba sie mu poswiecic na całego.

Liwia 06.09.2006 *.80.54.172.32

10
na całego to znaczy,ze wychodzisz z domu o 9.00 ,a wracasz po 24,a nie wspomne juz o weekendach...

mangust 07.09.2006 *.adac77.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Liwia!! właśnie wysłałem do Pana wiadomość w miarę możliwości proszę o kontakt:)

Liwia 07.09.2006 *.80.54.172.32

10
pan Liwia odpisal na twoje zapytanie na twoj mail...:)Jak co chetnie pomoge.W zamian chcialbym info na temat 5 a sec i galerii prezentów jak by kto co wiedzial.moj mail:nfpsx@o2.pl

poloxy 12.09.2006 *.aayk160.neoplus.adsl.tpnet.pl

a co tam jest do roboty pracownicy robia pizze podja zmywaj sprzataj co ty tam robisz ???

Kazik 15.09.2006 *.212.244.57.36

Proszę o poradę: Da Grasso czy Dominium Piza? Przekażcie informacje o współpracy z tymi sieciami.

poloxy 16.09.2006 *.aaye218.neoplus.adsl.tpnet.pl

w dominium jest droga nismaczna mala pizza i nie wiem jak to mozna jesc

czawes 22.02.2007 *.gnc58.internetdsl.tpnet.pl

2
Witam..mam pytanie odnosnie tematu wyzej, czy miasto 40-tysieczne spelnilo by sie tnz czy pizzeria w takim miescie przynosila by zyski? uzwglednijac ze miescie isntieje 5 pizzerii, które w zasadzie niczym sie nie worozniaja ( brak ulotek, strony internetowej i dostawy do domu oprocz jednej ) prosze o opinie.. z gory dziekuje
podrawiam

czawes 22.02.2007 *.gnc58.internetdsl.tpnet.pl

2
Witam..mam pytanie odnosnie tematu wyzej, czy miasto 40-tysieczne spelnilo by sie tnz czy pizzeria w takim miescie przynosila by zyski? uzwglednijac ze miescie isntieje 5 pizzerii, które w zasadzie niczym sie nie worozniaja ( brak ulotek, strony internetowej i dostawy do domu oprocz jednej ) prosze o opinie.. z gory dziekuje
podrawiam

octopus 18.03.2007 *.aav218.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
starogard gadanski bylem i nie polecam, pizza o 100% drozsza niz u konkurencji, ciasto jest mdle, dowoz 2,5pln u konkurencji za friko ew 1 zl, kawalki kurczaka jak z domowego pieca wiec po co tam kupowac i przeplacac??

brutus 29.03.2007 *.cko3.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie też ta pizza to jedna wielka kicha i więcej tego do ust nie wezmę, ale w Płocku mają dwa lokale i zawsze jakieś ludki tam siedzą.

leon24 10.07.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Widzę, że w ostanim czasie sieć się rozrasta więc chyba to jest dobry pomysł. Zależy mi szczególnie na komentarzach biory tejże licencji i o informacje na temat wstępnych kosztów - czy można je trochę zbić, jakie są koszty miesięczne na rzecz sieci. Za każdą informację będę wdzięczny.

leon24 05.08.2007 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Ponawiam moje zapytania, oraz chętnie przeczytam inne opninie na temat tejże franczyzy. Zewnętrzne informacje na temat firmy są pozytywne a jak to wygląda w praktyce ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.