Forum o artykule: Lista 500 największych przedsiębiorstw 1475

misio 12.12.2002 *.80.51.244.16

Uwaga , firma Kolporter jest firmą która próbuje niszczyć współpracowników którzy odchodzą od nich , np do firmy RUCH , wymuszając opłaty karne , obciążając fikcyjną sprzedażą prasy , i notorycznie strasząc sądem . Nie polecam w żadnym wypadku .
Misio . misiakon@wp.pl

greg 12.12.2002 *.crocus.duna.pl

Potwierdzam w całości Misia ja też miałem problemy z nimi , mimo że zależało mi na polubownym rozwiązaniu umowy . Nie mają sentymentów i robią wszystko by delikwenta zniszczyć . Zanim się zdecydujecie na współpracę to głęboko się zastanówcie czy warto . Na początku jest dobrze , ale póżniej zawsze jest tak samo ,sąd , sąd i jeszcze raz sąd . Nie polecam a nawet odradzam .
Greg . golonko2@poczta.onet.pl

maciek 21.12.2002 *.pc105.dhcp.adsl.tpnet.pl

Jaka jest rentowność działalności pod ich szyldem? Jakie są marże ? Jakie obroty można uzyskać w bardzo dobrym punkcie na pow.50-60m ?
Czy korzystniejsze warunki daje Ruch?

greg 21.12.2002 *.80.51.244.16

generalnie kolporter nie jest złą firmą jednak
Ruch jest o wiele bardziej stabilny
np. kolporter nie przyjmuje zwrotów prasy juz po 1 dniu spóżnienia .(jak znajdziesz jakąs gazetę niezdaną ,którą zdawałeś poprzedniego dnia kolporter nie przyjmie ci jej a ruch jeszcze do 5 dni przyjmuje zwroty )a gazety są drogie nawet do 200zł i jesteś totalnie w plecy .
podałem jeden przykład jak kogoś interesuje coś więcej to przoszę dzwonić 0505-003690

chris 23.12.2002 *.qs134.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jest prawda, ze "Wyszkow tonie" - to Kolporter tonie. Przegieli z ekstremalnie niekorzystnymi warunkami dla franchisobiorcow. Nie ma chetnych i obecnie proponuja inna forme wspolpracy tzw. warunki partnerskie. Pokrywaja koszty prowadzenia salonikow, gwarantuja okreslone minimalne zarobki. Miodzio w stosunku do tego co bylo przy franchisie. Obawiam sie jednak, ze straciwszy dobra rerputacje nie znajda wielu chetnych. Mimo wszystko zal mi Kolportera ale chytry dwa razy traci. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez Kolportera. Jestem z wami. Nie bojcie sie sadu. Maja na tyle zla opinie, ze trudno im bedzie wygrac procesy, tym bardziej wiele procesow. Mimo wszystko Wesolych Swiat Chris.

arti 04.01.2003 *.pj8.bialystok.sdi.tpnet.pl

Poszukuję kogoś, komu udało się wycofać z umowy z Kolporterem. Roztaczali miraże co do obrotów, które nie znalazły pokrycia w rzeczywistości. Oprócz gazet, papierosów i "przegryzaków" reszta oferty nie generuje obrotu. Jak się z tego wycofać?

Robo 05.01.2003 *.prosie6.acn.pl

Jak rozumim oferta "Ruchu" jest lepsza, gdyż oferowany asortyment jest ... no właśnie jaki.

Przestraszony 08.01.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Słuchajcie, włosy stanęły mi dęba jak czytam co piszecie. Mam kiosk od miesiąca i idzie mi nieźle jak sądzę. Rozumiem, że to miłe złego początki. Napiszcie na co mam uwazać. Co takiego moze się stać, co może mnie wykończyć? Załozyłem kiosk za odprawę, to moje pierwsze doświadczenie biznesowe i nie chcę umoczyć. Piszcie jak i o czym mam rozmawiać z centralą.

nowicjusz 18.03.2003 *.pd151.rogozno.sdi.tpnet.pl

witam wszystkich
zgromadziłem trochę pieniędzy i zamierzam otworzyć biznes na franchisingu, czy przyłączenie sie do spółki Drogerie Natura (polbita) jest dobrym rozwiązaniem - proszę o pomoc - dobre wskazówki

Przestraszony 16.05.2003 *.pepa.kosmos.clubnet.pl

No i jak idzie przestraszony po 5 kolejnych miesiącach ??

Pafello 23.04.2004 *.62-128-187-224.direcpceu.com

Nie nażekajcie tak na KOLPORTERA bo jestem z nimi 1rok i nie narzekamchyba że robicie jakieś przekręty

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.