Forum: Pytanie do franczyzobiorców 1459

Krakus 11.02.2008 *.netek.salwator.net

2
Mam prosbę o rade do franczyzobiorców. Mam do zainwestowania ok. 200tys. zł Nie chce wyważac otwartych drzwi i dla tego szukam pomysłu na franczyze. Możecie mi cos doradzic? Interesuja mnie informacje o dobrych jak i złych doświadczeniach. dziekuje

bartomada 11.02.2008 *.207-29.is.net.pl

Obawiam się,ze tego typu pytania na tym forum są nietrafione.Jeśli ktos ma dobry biznes-to sie nim nie chwali z wielu powodów.Natomiast najżywsze reakcje wywołują tematy firm oszukujących swych klientów i tych obiecujących złote góry-z reguły na wyrost.Tak wiec chyba im o kims ciszej tym lepiej...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.