Forum: Co sądzicie o sieci 100 farb 1475

ania 04.02.2003 *.spb.crt.tpsa.pl

Jak w temacie. Czy tania licencja świadczy o słabym biznesie?

Solo 25.02.2003 *.vc162.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aniu, Słaby biznes to tylko taki nie przemyślany i nie przeliczony. Tania franczyza nie jest czymś nowym na naszej szerokości geograficznej.

Zibi 26.02.2003 *.vc162.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie co za pytania, równie dobrze można zapytać: Czy prawdą jest to, że jeżeli tekst umowy franchisingowej mało waży (chodzi o kilogramy) to znaczy że umowa jest zła:) Boże chroń nas przed takimi franczyzobiorcami!!!!!

Anonim 04.06.2003 *.darserw.eimg.pl

Dla mnie to sieć niepoważna. Tylko warunki wyglądają pięknie.

loko 23.02.2004 *.nexus.bialan.pl

sieć działa słabiutko-przynajmniej w polsce połnocno-wschodniej.prowadze ich sklep już kilka lat.zadna rewelacja.wady:słaby marketing,spóźniające sie dostawy,brak reklam.zalety:przynajmniej raz do roku fajne imprezy.niezła była na łysej górze.szefostwo wie jak wydawać pieniądze.A tak naprawde to żaden franchising - po prostu połączona sieć hurtowni.Bardzo podobna do polbity i drogerii natura tylko słabiej zorganizowane.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.