Forum: adidas - franchising 1475

Xawier 14.02.2003 *.qt52.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przeczytałem ostatnio w "Supermakecie Polska", że adidas wycofuje się z franchisingu, wypowiadał się w tym temacie jeden ze spejalistów Profit system, mam pytanie dlaczego oferta tej sieci znajduje się nadal w katalogu?

Redakcja 16.02.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Firma adidas jest na polskim rynku jednym z pionierów franchisingu. Przez ostatnie 10 lat ilość punktów franchisingowych tej sieci oscylowała wokół 300 czyniąc ją największą siecią franchisingową w Polsce. Oświadczenie centrali firmy o wygaszaniu części umów franchisingowych i niezawieraniu kolejnych, nie powoduje natychmaistowego zniknięcia sieci. Jeszcze przez jakiś czas punkty franchisingowe adidasa będą działać.

marta 10.06.2003 *.pd85.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

adidas to nie sposób na zarabianie pieniędzy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.