Forum o artykule: Gazeta Prawna o franchisingu 1475

Potencjalny franczyzobiorca 01.03.2003 *.pg121.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl

Lichutki ten artykulik. Oczekiwałem więcej informacji, wiedzy. Być może w następnych artykułach będzie coś więcej. Życzę wszystkim obecnym i przyszłym franczyzobiorcom powodzenia w interesach i ostrożności w podpisywaniu umów franczyzowych. Może Gazeta Prawna zajęłaby się lobbingiem franczyzy w Polsce i piętnowaniem nieuczciwych franczyzodawców, a jest ich nie mało.

pasikonik 03.03.2003 *.62.233.167.146

A moze zajęliby się tym franczyzobiorcy? Przeczeniasz siłe sprawczą mediów...
Rozumiem, że artykuł w Prawnej był raczej wprowadzeniem do tematu dla czytelników, którzy pierwszy raz przeczytali o franchisingu. Trudno zaczynać od fachowych dysput o szczegółach. W pewnym sensie był więc spełnieniem twojego postulatu za "lobbingiem franczyzy", bo niósł kaganek oswiaty wśród niezorientowanych. Może dla fachowców znajdzie się coś w następnych odcinkach dodatku...

lexiqs 04.03.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Rozwinmy temat "nieuczciwych frenczyzodawcow" - beda z tego plynac korzysci dla wszystchich... a i szanowna Redakcja pewnie bedzie prostowac pojawiajace sie informacje, tymbardziej, ze "czarna lista" ma raczej wymiar archiwalno-symboliczny niz rzeczywisty i praktyczny!

lexiqs 04.03.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

... szczegolnie interesujace sa pod tym wzgledem firmy polskie?...jakie macie z nimi doswiadczenia?...jakie sa wasze na ich temat opinie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.