Forum: Pytanie do redakcji 1475

ciekawski 05.03.2003 *.212.160.134.177

Skąd tak rozbieżność w nakladach, w katalogu wymienione jest ca.350 tys zł a na stronie:http://www.dnifranchisingu.pl/maxpl.htm
prawie 250 tys ale EURO ?

Michał 05.03.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Dni franchisingu zostały odwołane. Niestety organizatorzy nie poinformowali o tym, wprowadzając mnie tym w błąd. Dlatego pozosytałych informacji też nie traktowałbym poważnie.

biorca Max&Max 05.03.2003 *.62.233.167.146

Koszt całej inwestycji to przedział rzędu 300 - 500 tys. zł Na pewno nie EURO, chyba ze sklep byłby w hangarze lotniczym. strona, o której piszesz jest ostro przeterminowana (reklamuje targi, które się nie udały). Błędy tam znalezione moga wynikać albo z niewiedzy (bardziej prawdopodobne) albo z faktu, że własciciel strony dnifranchisingu ma prowizje od sprzedazy, specjalnie więc zawyza ceny licencji informujac o jej wysokości biorców.

Redakcja 06.03.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Zgodnie z informacją zamieszczoną na naszym portalu przez firmę Multisoft, właściciela sieci MA&Max "mininimalny wkład kapitałowy franchisobiorcy to 350 tysięcy złotych." Przymiotnik "minimalny" oznacza, że kwota ta może byc wyższa np. w zależności od wielkości sklepu i potrzeby zatowarowania. Potencjalnych biorców licencji Max&Max zachęcamy do przeczytania prezentacji na stronie głównej portalu i zadania szczególowych pytań właścicielom sieci. Kontakt do firmy Multisoft znajdziecie Państwo w Katalogu firm.

prezz 06.03.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Redakcjo - portal podupada... Ranking wg glosowania w ogole nie jest brany pod uwage (czy Camile Albane w nim uczestniczylo? :))... Chyba poczucie pewnego monopolu wprwai w zbytnie samozadowolenie - konkurencja to jednek podstawa utrzymywania wysokiej jakosci!

Redakcja 06.03.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Dane w Katalogu firm pochodzą od franchisodawców. Dokładamy wszelkiej staranności aby były aktualne.
Głosowania w ankiecie portalu są dla nas główną wytyczną kolejności organizowania spotkań. Nie było możliwości zorganizowania spotkania z przedstawicielami Cafe NESCAFE w tym tygodniu. W najbliższym możliwym terminie takie spotkanie zostanie zorganizowane.

Multisoft 06.03.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Autorzy strony Dnifranchisingu nie są "na prowizji". Informacje tam zawarte są jednak błędne, całkowita kwota inwestycji w nowy salon obuwniczy MAX&MAX może się zamknąć w kwocie 300 tys. zł.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.