Forum: Pieniądze na początek 1475

pawciu 12.05.2009 *.dynamic-78-8-61-23.ssp.dialog.net.pl

10
Witam,czy ktoś z franczyzobiorców podpierał sie tylko kredytem bankowym czy korzystał z własnych oszczędnosci.Chciałbym otworzyć jakiś biznes, ale nie mam zbyt wiele pieniędzy odłożonych.Jaki rodzaj biznesu w takim przypadku wybrać? Dziękuje za wszelkie informacje!

nunu 25.05.2009 *.188.33.104.106

2
Ja sto % kapitału pozyczylem od znajomych

pawciu 25.05.2009 *.dynamic-78-8-63-63.ssp.dialog.net.pl

10
I udało sie jakoś w miarę szybko spłacić? Jaką kwote pożyczałeś?Ja raczej będe musiał skorzystac z banku i trochę mnie to przeraża!!

gabi 25.05.2009 *.byv145.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Mozna otrzymać pieniadze na rozpoczecie dział. gosp. z Urzedu Pracy - w tej chwili ok. 18 tys. zł.

Leszek321 01.03.2010 *.afdf113.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Moim zdaniem najlepiej starać sie o dofinansowanie z unni europejskiej sam się staram nie jest to proste ale są firmy które zajmują się tego rodzaju pomocą osobiście wnioskuję o 100 tyś i mam duże szanse na dotacje

yavor 02.03.2010 *.staticline50074.toya.net.pl

34
ale masz na mysli dotacje na franczyze?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.