Forum: Sieć ABC - plusy i minusy - art. spożywcze i przemysłowe 131

przem 13.04.2014 *.e127-2.icpnet.pl

1

Sieć ABC to sklepy, które poza szyldem i niektórymi artykulami nie mają ze sobą nic wspólnego. Każdy z nich jest prowadzony przez swoich włascicieli niezależnie. To, że w jednym z nich kartą można zapłacić dopiero od 10 zł nie oznacza iż w pozostałych będzie tak samo. W innym sklepie tej niby sieci może wogule nie być takiej mozliwości lub tak jak w moim sklepie bez limitu, wszystko zależy od podpisanej umowy z operatorem terminali. Operatora sieci czyli Eurocash kompletnie nie interesuje jak sklep jest prowadzony, ich zadaniem jest przekonać właściciela sklepu aby jak najwięcej kupił wlaśnie w ich hurtowniach. Do sieci niestety przyjmowane są wszystkie sklepy i te ładne i najgorsze nory, które później negatywnie rzutują na wizerunek całej sieci. 

Tomek998_xx 26.05.2014 *.public32846.xdsl.centertel.pl

3

Witam. Czy posiada ktoś przykładową umowę franczyzy, w której zawarte by były dość szczegółowe informację co do obowiązków franczyzodawcy i franczyzobiorcy?? Jest mi to potrzebne do pracy licencjackiej. Ogólnie każde info na temat ABC by mnie interesowało. Proszę pisać na Tomek998_xx@interia.pl

mprzemo17 13.11.2014 *.acqe221.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy warto wejść w sieć ABC. Na stronie jest mało informacji na ten temat. Mam 2 sklepy na wsi (700 mieszkańców)(zero konkurencji) Jeden sklep prowadzę od 19 lat, drugi od 5 lat. Powiedzcie jakie są warunki, korzyści związane z wejściem w tą sieć? Może ktoś może posłać umowę zawartą między ABC, a jakimś sklepem? Chćetnie się dowiem wszystkiego. Proszę o informacje na mój adres e-mail : mprzemo17@wp.pl

Antyurzędnik 25.11.2014 *.acnm9.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

własnie bo Polacy z otwartymi rękoma przyjmują obce sieci handlowe ale swoje własne zdeptać, pchacie się w jakies umowy partnerskie stając się murzynami zamiast ciągnąć własne biznesy na wlasnych zasadach

Janusz Mielczarek 25.09.2015 *.77.87.73.166

1

Mam bardzo złe doświadczenia z ABC , piękny początek dużo obietnić a w praktycze nie wiel zostaje, póżniej tylko kary umowne egzekwowane bez skrupułów! D L A mnie to oszuści !

Agnieszka Szałczyńska 04.10.2015 *.91.234.14.248

1

witam chcialabym zaczac wspolprace z siecia abc ,mam pytanko czy ktosc juz z was zaczal wspolprace,prosze napisac na email czy sa jakies oplaty itp.agnieszka,sklep jest na wsi,mam sklep ale bardzo malo utargu

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.