Forum: Mini piekarnia Fornetti 1474

kajagdynia 04.06.2009 *.hcg234.internetdsl.tpnet.pl

4

Po proszę o świeże info na temat jw.

Może ktoś zdążył już otworzyć swoją piekarnię i orientuje się ile potrzeba pieniedzy na otwarcie, jaka marża i jak ogólnie współpraca z firmą??? te i więcej informacjii z chęcią bym się dowiedziała :)

Myślałam moze nad otwarciem czegoś na styl mini piekarni FORNETTI, biorąc towar od innych piekarni i sprzedawać ich towar pod moją nazwą. Tylko czy tak się uda? zawsze to ta wybrana piekarnia od której miałabym mrożone ciasteczka by zgodziła się na takie zasady współpracy...

Arunas Pinkevicius 08.08.2021 *.m90-131-46-114.cust.tele2.lt

1
A co sie stalo s Fornetti w Polsce? Jak oni wszyscy znikli?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.