Forum: Franczyzowa szkoła językowa - edukacja 34

JAREK 13.06.2009 *.abng232.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witam wszystkich.

Chcialbym otworzyc frnczyzowa szkołę jezykowa.Mam swoj lokal i kapitał.Czy ktoś

prowadzi taki interes i jest z niego zadowolony.Miejscowośc 30 tyś.miesz.

Dziekuje za odpodziedz.

krilady 25.06.2009 *.host32.voltar.net.pl

3
Pracuję w szkole językowej Helen Doron-można s przy tym rozwinąć i jakieś pieniądze z tego mieć,może n będą to kokosy,ale da s przeżyć. Warto przy okazji takiego biznesu poszerzyć swoją oferte o inne zajęcia dla dzieci oraz kursy..jest to sprawa otwarta i n ograniczająca działalności. Marka wyrobiona,można cieszyć s dobrymi opiniami i konkretną w związku z tym reklamą. Wydaje mi s,że mimo pewnych opłat,można odczuć zarobione pieniądze w miarę szybko. Pzd! :)

Misiek 01.10.2009 *.host-79.173.15.103.tesatnet.pl

2
przestrzegam przed Leader School z Łodzi -wszelkie informacje podane na tej stronie - są albo błędne, albo przesadzone... zaczynając od kwoty inwestycji....

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.183

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Jola_1994 02.10.2017 *.91-219-114-148.gigainternet.pl

34

W przypadku małej miejscowości myslę, że najlepiej zbadac rynek i sprawdzić, czy faktycznie jest zapotrzebowanie na naukę obcego języka w Twoim mieście.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.