Forum: Magazyn „Franchising Info” już w sprzedaży 1469

Maciek 28.03.2003 *.213.77.37.114

A ile to kosztuje?

Redakcja 28.03.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Jeden numer 9,80 zł, prenumerata roczna 55,00 zł.

alex 30.03.2003 *.pb21.nysa.sdi.tpnet.pl

czy franchising info jest dostępne poza prenumeratą? próbowałem w empiku oraz innych dobrze zaopatrzonych punktach w Opolu i niestety nie znalazłem!

Redakcja 30.03.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Wkrótce będzie możliwość kupienia "Franchising Info" w sieci sprzedaży detalicznej. O terminie poinformujemy na stronie głównej portalu.
Jednocześnie namawiamy do zamówienia prenumeraty, cena pojedynczego numeru w prenumeracie jest niższa niz w sprzedaży detalicznej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.