Forum: Jakie znacie systemy frnchisingowe oprócz wymienionych w katalogu? 1475

Anonim 05.05.2003 *.212.160.134.177

Jakie znacie systemy franchisingowe działające w Polsce ? lub gdzie mogę znaleź informacje na ten temat?. Wg. raportu firmy PROFIT System jest w Polsce ponad 120 działających sieci a w katalogu portalu prezentuje się ca.70.Może zna ktoś inne niż wymienione/czytaj:reklamowane/w katalogu.

Redakcja 05.05.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Aby znaleźć się w katalogu firm franchisingowych firma musi:
  • prowadzić działalność na zasadzie franchisingu,
  • mieć opracowaną umowę franchisingową,
  • prowadzić przynajmniej 1 własną lub franchisingową jednostkę,
  • podawać prawdę w ankiecie zamieszczonej w katalogu,
  • mieć ochotę tam się znaleźć.
Polecamy korzystanie z archiwum portalu. Można tam znaleźć interesujące artykuły o wszystkich systemach franchisingowych i ich konkurencji.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.