Forum: Umowa franchisingowa z komentarzem 1475

Marek 06.05.2003 *.core-1.citynet.pl

Pierwszy raz spotkałem się na komercyjnej stronie z tak dobrym wzorem umowy i rzeczowym objaśnieniem. Gratulacje dla autora. Pozdrawiam Marek

adam 17.05.2003 *.pa109.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl

A co takiego dobrego jest w tej umowie?W zasadzie to sucha umowa nie zawierająca absolutnie żadnych sankcji dla stron.Komentarz jest bardzo ogólny.Ogólnie wiele jej brakuje do wprowadzenia!!!Pozdrawiam.adam

Me 05.06.2003 *.jdj.jdj.com.pl

naprawdę dobrze, że jest tu cokolwiek, jakis punkt odniesienia, więc nia ma co krytykować

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.