Forum: Wysoka sprzedaż pisma Franchising Info 1475

karina 21.05.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

No właśnie, szukałam na Nowym Świecie, Galerii Centrum i Galerii Mokotów i nic... Przy drugim numerze musicie się bardziej postarać.

Redakcja 21.05.2003 *.www.profitsystem.pl

263
Ilość zamówionych egzemplarzy zależy od dystrybutorów. I tak udało nam się przekonać Empik do zamówienia 6 krotnie więcej egzemplarzy niż sprzedawali pisma o franchisingu, które ukazywało się dwa lata temu. Mimo tego nie udało się przewidzieć tak dużego zainteresowania.

gabriela 12.06.2003 *.newport-052.ports.pol.pl

piszę pracę na temat franchisingu i bardzo chcialabym zapoznac się z treścią czasopism Franchising z ubiegłych lat. Nigdzie jednak nie mogę na nie trafić (tzn nie ma ich w bibliotece narodowej).Czy może istnieje u Państwa jakieś archiwum?

DESPERAT 13.06.2003 *.poz02176158.visp.energis.pl

A JA ZAMÓWIŁEM PRZEZ INTERNET ...
NA CAŁE SZCZĘŚCIE UDAŁO MI SIĘ KUPIĆ W EMPIKU

NIE POLECAM ZAMOWIEŃ PRZEZ INTERNET JAK KTOŚ CHCE MIEĆ GAZETKĘ

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.