Forum o artykule: Referendum Unijne, 7- 8 czerwca 2003 1475

marek 05.06.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Popatrzcie kto jest przeciw Unii: Lepper z Giertychem, Korwin Mikke z antyglobalistami! Jak wygrają... to pewnie wstąpimy do ZBiR'a (Związek Białorosi i Rosji), oczywiście na równych prawach!

boguś 05.06.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Franchising TAK,
Unia TAK,
izolacja NIE!

Xawier 06.06.2003 *.wn254.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak nie wejdziemy do Europy będziemy mogli się powiesić, nikt nas nie bedzie chciał, chyba że na kolanach poprosimy o litość Białoruś i Rosję, to może w drodze łaski pozwolą nam nawiązać ze sobą kontakty "gospodarcze". Na pochybel burakom z Samoobrony i LPR - jak niechcą do Europy to niech spadają!!!!

niedowiarek 06.06.2003 *.212.160.134.178

Ha,ha,ha
ale marek sobie znalazł grupę do dyskusji nt.unii :)). Czyżby coś ci kapło z SLD, które wydało na propagandę 2 mln zł?
Bądźy świadomi tego co robimy !! Bez zbędnej "reklamy" a jeżeli juz chcemy rozpocząc dyskusję to na odpowiedniej grupie !

Europejczyk 07.06.2003 *.prosie8.acn.pl

Do "Niedowiarka" czy bardziej prawidłowo do posłenki "Begier" (jak sądze to własnie Pani ukrywa się pod psełdonimem "niedowiarek", z twojej wypowiedzi skarbie nic nie wynika ... nie przedstawiłaś żadnego argumentu przeciw Unii, kochanie może i masz coś w oczach i przerwę między jedynkami (chodzi o zęby) ale jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to nalęży siedzieć cicho!!!!

Malluk 07.06.2003 *.chello062179023065.chello.pl

Do euroentuzjastów: Szkoda że nie jesteście w stanie mieć łasnego zdania. Stać was tylko na powtarzanie mowy trawy z TV. Zastanówcie się czy którykolwiek z polityków proeuropejskich chce dobra dla obywateli Polski? Oni już pokazali jacy są. Co do Leppera to ten cwaniaczek wie jak ludzie będą wkórwieni kiedy trzeba będzie zapłacić większe podatki na unijną składkę i koleje stołki dla tysięcy kolesiów.

Europejczyk 07.06.2003 *.prosie3.acn.pl

No i kolejny głos w dyskusji który nic nie wnosi, ciągle tylko że ktoś się obłowi albo że Polacy będą niezadowoleni ... ale może dla odmiany jakaś mała alternatywna propozycja dla Zjednoczonej Europy ... chociaż mała, proszę:) Mam już dość głosów że Polska nie musi byc w Zjednoczonej Europie, chce wiedzieć gdzie ludzie z Samoobrony widzą przyszłosć Polski!!!

niedowiarek 09.06.2003 *.212.160.134.178

Do europejczyka !
witam Cie kolego, życzę Tobie i tym co z Tobą aby się przekonali że będzie lepiej.Może i mi coś kapnie.SLD jest hojna.
Na saksy jeździlem po europie już przed 80 rokiem/ nazywało się to praktyki studenckie/- oczywiście dla kadry akademickiej, jestem wapniakiem.Zwiedzilem wraz z rodziną sporo, kształcę dzieci "nawet prywatnie" . Przekonałem się, że już dawno nic za darmo!! Tylko w kraju polacy są czy też jesteśmy altruistami. Dyskusja by była długa i nie na te forum. Zapamiętaj, nim otrzymasz coś z UE -ile musisz wydać, czy ktoś Ci dał coś w życiu za darmo?, Spójrz na publikacje naukowe na grupie banki czy też ekonomia -nie warto ,żebym się powtarzał. Demokracja to jest większość bez oszukaństwa, dwudniowych wyborach itd.Pisząc, to już nawet obliczyli, że jest ponad 50 % głosujących ! Uszanuję to . Tylko nie wszystkie kraje zach.przyjeły traktat. Czy my też nie mogliśmy iść ich śladem.Co z ukrytm akcesem ?!Aha, nie jestem z LPR !
podr.adwersarza

Europejczyk 09.06.2003 *.vz1.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja i jak sądzę większość Polaków, która opowiedziała się za przystąpieniem Polski do UE nie liczy na darmowe pieniądzę i jakieś cuda.
Przystepując do wyściugu po lepsze jutro, chciałbym biegać w takim samych butach jak reszta uczestników wyścigu (chodzi mi o kraje UE), chciałbym przygotowywać się w takich samych warunkach jak reszta i startować z tego samego miejsca ... a to które zajmę miejsce będzie zależało tylko od tego jak to wszystko wykorzystam!!!
No cóż nie porównujmy się do Norwegii i Szwajcarii, które nie przystąpiły do UE - bo to nie ma sensu i kompromituje mojego adwersarza:)

pasikonik 10.06.2003 *.rura.mok.waw.pl

Dzięki Bogu i Lepperowi jestesmy w Unii. Gdyby chłopy leppera nie poszły głosować, mielibysmy gówno w polu, a nie kwiatki w Neapolu. Nie pierwszy raz w historii ta siła nieczysta co zła pragnie, niechcący dobro czyni. Bardzo się zgadzam z wypowiedzią powyżej, że Unia nic nie załatwia, daje tylko szansę na równą konkurencję. Ale to wystarczy!!!Dzis awansowalismy do Ligi Mistrzów. Bez rozegrania nastepnych meczów nie mozemy się domagac mistrzostwa.

LPR=PRL.
Uciekliśmy znowu Rosji. A z Krzyżakami znowu sobie poradzimy.
Koniec upokorzeń na granicach.
Ateista kwasniewski dziękuje Papieżowi. Betonowy komunista Miller odwołuje się do mądrości Narodu, który zabrał mu władzę absolutnę zmuszając do demokratycznych Wyborów. Cuda, ludzie, cuda. Cieszę się, że Nowak-Jeziorański tego dożył.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.