Forum: Bramy i alarmy 1475

Nico 09.10.2010 *.aeaj122.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam 

Mam pytanie chciałbym otworzyć firmę montującą bramy automatyczne i  alarmy, w związku z tym mam pytanie czy ktoś otwierał już taka firmę, czy jest dużo zachodu aby taki biznes otworzyć oraz czy ktoś może zna firmę do której można się przyłączyć na zasadach franczyzy. Okolica w której mieszkam nie jest wielką aglomeracją ale ma olbrzymi potencjał, dwa wielkie zakłady pracy, domy budują się w tempie przewyższającym średnią krajową, już w przygotowaniu jest kolejnych kilkadziesiąt działek , które już są prawie wszystkie sprzedane.

Z góry dziękuje za każdą informację

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.