Forum o artykule: City Hell zmienia oblicze 1475

bromba90 10.11.2010 *.213-238-121-136.adsl.inetia.pl

1

obserwuje od dłuższego czasu rozwój sieci CH bo byłem zainteresowany otwarciem sklepu z odieżą outletową i nasuwają mi sie takie spostrzeżenia , dobre sobie \"zmienia oblicze\", a co do tej pory oblicze CH było złe, tak to rozumieć, przecież w poprzednich artykułach na waszej stronie wszystcy pisali że CH to takie fajne cacy, a tu zmieniają oblicze, czyli do tej pory CH było be a teraz bedzie cacy, może jednak CH to jedna wielka ściema, przecież wzorcowy sklep CH zamknął swoje podboje i nic sie o tym nie pisze czyżby włascicielom własny sklep nie wypalił ? - to daje do myślenia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.