Forum: Opłaty franczyzowe 1475

silenthill 24.11.2010 *.193.104.99.4

1

Witam.

Prowadzę frnaczyzę i zastanawiam się jak ma się to u innych.

Mianowicie, jakie macie opłaty (np. opłata licenyjna, marża na produktach) w jakich procentach i od czego liczone ? Czy np. marża na produktach jest zapisana w umowie ?

Pozdrawiam

silenthill

Megge 30.11.2010 *.38.57.103-84.rev.gaoland.net

2

witam

ja wlasnie sie przymierzam do rozpoczecia dzialanosci "franczyzowej" ubrac marki francuskiej. Chcialabym sie dowiedziec czegos blizej w temacie franczyzy. A konkretnie wlasnie o marzy na produkty, stale oplaty, przyblizony, mozliwy zysk miesieczny. Czy ktos moglby mi pomoc. dziekuje

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.