Forum: Chcę założyć punkt dorabiania kluczy 1475

witold 20.12.2010 *.nat-goc2-83.aster.pl

1

witam

chciałbym dowiedziec się jak można otworzyc punkt dorabiania kluczy i takie inne duperelki jak nawiązac kontakt jaki trzeba miec wkład własny i czy to wogóle przynosi jakiś zysk dodam od razu że jestem laikiem w tym temacie{franczyza}a i kasa jest ograniczona do 35000

jacek_talin 19.11.2019 *.83.5.222.192.ipv4.supernova.orange.pl

6
Cześć, temat jest naprawdę stary ale szukając podobnego wątku trafiłem właśnie tutaj czyli jak widać ludzie szukają i znajdują te forum. Z tego co wiem bardzo pomocny gość i na pewno podpowie co i jak jeżeli chodzi o tego rodzaju franczyzę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.