Forum: Sushi Express - gastronomia 214

Zalogowany 10.01.2011 *.89-79-104-144.dynamic.chello.pl

2

Witam,

 Czy komuś udałosię nawiązać kontakt z Sushi Expres?

Kilka miesiecy temu wyslałem zapytanie do Pana Glanca. Po jakimś czasie ponownie napisałem maila z zapytaniem o mozliwość przystąpienia do sieci, znowu olewka.

Macie może jakieś wiadomości nt tej sieci?

Zalogowany

brenda 11.02.2011 *.host-81-190-135-47.olsztyn.mm.pl

21
Witam, czy ktoś coś wie o tej firmie? o zasadach współpracy, czy ktoś korzystał z ich usług? Czy mają Klientów na swoich stoiskach?

krorc 16.04.2011 *.host-81-190-140-64.olsztyn.mm.pl

1

Witam

mam podobne doświadczenie. Wczoraj rozmawałem z tym człowiekiem i umówiłem się na kontakt parę godzin później bo mieliśmy się dzis spotkać w sprawie franszyzy. Oczwiście więcej już nie odebrał mojego telefonu, a na pozostawioną wiadomość nie oddzwonił pomimo iż widział, że organizuję sobie transport aby dojechać do niego do Torunia. 

Początkowo myslałem, że może coś sie stało ale napotykając na podobne wrażenie innego uczestnika formu przestaję wierzyć w taki zbieg okolicznośc. Dla nie to TOTANA OLEWKA!!!

 Zaczynam się zastnawiać czy gość przypadkiem nie wykorzystuje informacji o potenclalnych lokalizacjach aby potem wchodzić samodzielnie w te miejsca. Byłby to bardzo odważny i nowatorski model franchisingu. Będę monitorować sprawę.

A przy okazji, w jakiej miejscwości chciałeś kolego otwierać punkt? Sprawdzimy czy tam przypadkiem Sushi Express nie ma planów ekspansyjnych bo wtedy wszystko się szybciutko wjaśni.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.