Forum: Sklep z odżywkami w Poznaniu 1475

Rekin e21 10.06.2011 *.ip-93-154-133-168.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

2
Witam Zastanawiam się nad sklepem z odżywkami konkretnie Triceps.pl Jakie dochody może to przynieść po nakładzie ok 65tys. mieszkam w poznaniu więc konkurencja spora.

XXXXX 10.06.2011 *.gl134-11.master.pl

64

Po co ci franczyza.?? Wejdz na triceps.pl i porownaj ceny z takimi sklepami jak centrum odzywek sklep kfd,sfd czy z allegro. Srednio ceny roznia sie o 10% wiec powiedz mi kto bedzie zamawial od ciebie jak ma taniej. Odzywki zamawiaja raczej ludzie mlodzi a oni sa specami w wyszukiwaniu nizszych cen w internecie;) Jesli chodzi o sklep to wiem ze mozna zarobic ale musisz byc w lokalizacji dobrej najlepiej kolo jakies duzej silowni.. I nie licz tu na jakies niewiadomo jakie kokosy.

Z samych odzywek bez sprzetu sportowego to jak bedziesz sam zasuwac to moze cos zarobisz na zycie. Wszystko zalezy od miejsca. Generalnia konkurencja jest wszedzie;)

Rekin e21 10.06.2011 *.ip-93-154-130-109.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

2

Sam nie wiem jak sie za to zabrać nie chcę wtopić kasy wiec myśle o sprawdzonej znanej marce. Ceny ok są różne ale osobiście wydaje mi się że tego typu sklep nastawiony jest na pewien wyższy poziom osoób w nim kupujących nie jest to miejsce dla naładowanych vinstrolem małolatów. chcę zajmować się czymś na poziomie :)

XXXXX 10.06.2011 *.gl134-11.master.pl

64

No to jak wszystko wiesz to po co sie pytasz.

Ja nie jestem naladowanym winstrolem malolatem(nie wiem czy ty sie w ogole znasz na tym sporcie jak tak troche glupio piszesz), troche tam cwicze  i kupuje odzywki przez internet tam gdzie mi cena odpowiada. Raz kupie tu raz kupie tam, jakos mi sie w tricepsie nie zdarzylo nic ciekawego kupic.

Ale jak chcesz zakladac sobie sklep ktory mnusi placic dodatkowy czynsz miesieczny komus za nic to droga wolna.  Nie wiem po co franczyza w tak banalnej sprawie...

Adrian7789 04.10.2015 *.user-94-254-198-19.play-internet.pl

1

XXXX ma trochę racji, po co franczycza w takim biznesie? skoro masz 65 tys na rozwój to myślę że najmniejszego problemu nie powienienes miec, przeciez w wiekszosci wypadków takie sklepiki są bardzo małe wiec i za wynajm mało placą a w tricepsie drogo jest ja np kupuje na www.odzywki.sklep.pl (nie wiem czy można linkować) to o wiele taniej, dziś to w każdym sklepie internetowym jest taniej niz w stacjonarnych co nie oznacza ze nikt nie bedzie przychodził bo własną markę czy nazwe firmy masz. stacjonarka nie musi na reklamy bulić wystarczy istniec a internetowy pozycjonowac sie musi i reklamowac zeby zaistnieć.

harmidon 05.10.2015 *.91.231.106.152

10

jak bedziesz miał dobrą reklamę to i przychody będa : ) warto zainwestować w naklejki na samochód z chwytliwym tekstem!

Mariola Wrona 19.07.2016 *.188.114.85.49

1

Na pewno swiatsupli.pl ma najtańszą ofertę, może nawet w Europie. Wielu moich kumpli na siłowni przestawiło się na nich, jak usłyszeli, za ile prowadzę suplementację ;)

Paweł35 20.07.2016 *.c241-238.icpnet.pl

3

Biorąc pod uwagę jak wiele tego typu sklepów jest w Poznaniu, radzę się zastanowić nad rozmiarami konkurencji, może być ciężko.

sebo arti 03.10.2018 *.212.7.215.200

9
Olimp trzyma poziom, znam ich suple od lat i zawsze się po nich dobrze czuję, czy buduję masę, czy spalam, to zawsze te efekty są przyśpieszone, zdrowe, naturalne. Najlepiej kupować online, sam mam pewny sklep na odzywki-olimp.pl, mega kompleksowo zaopatrzony, można u nich kupić dowolny produkt.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.