Forum: Salon Play - zwijają się? - telekomunikacja, IT, AGD/RTV 26

pud15 21.08.2012 *.opensource-company.de

1
Zauważyłem że w ostatnim czasie sporo salonów zostało wystawionych na sprzedaż. Zna ktoś powód? Wprowadzają lub zamierzają wprowadzić jakieś negatywne zmiany?

nikola 21.08.2012 *.bmb191.neoplus.adsl.tpnet.pl

22

Po pierwsze oferta Play nie jest już tak atrakcyjna jak była na starcie sieci. Zauważ ze inni operatorzy zamykają nierentowne salony. Wszysko przez kryzys. Salonow Play jest po prostu za dużo na rynku i według mojej opinii nie mają szans się wszyscy utrzymać. Mieszkam w 60 tys mieście są dwa salony t-mobile jeden orange a Playa jest 5 salonow. Wydaje mi się że te salony są sztucznie trzymane przy życiu, ponieważ Play gdy skończy sie asymetria w 2013 r prawdopodobnie zostanie sprzedany, ale to tylko moja opinia. Aby uzyskać lepszą cene społka P4 trzyma nierentowne salony, natomiast partnerzy ktorzy juz nie chcą dokładać d biznesu probują sprzedać salony.

Pody 21.08.2012 *.77-253-1-76.adsl.inetia.pl

18

Wszystko czego jest za dużo pomału pada. To widać na każdym kroku. Większość konsumentów w Polsce jest tak zadłużona, że niedługo nie będzi ich stać na chleb, a telefon komórkowy nie jest artykułem pierwszej potrzeby.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.