Forum: Poszukuję pomysłu na biznes, produkcję... 1462

jarolakers78 29.08.2012 *.axx70.internetdsl.tpnet.pl

102

Witam
Posiadam halę, budynek w woj. Lubelskim, w miejscowości w której będzie w najbliższym czasie otwarte jedno z największych przejść granicznych z Ukrainą. Łączna wielkość budynku to ponad 400m2, działki 21a. Wszystkie odbiory sanitarne, budowlane. Parking dla TIR, rampa. Małe koszty pracownicze. Doświadczenie w działalności gospodarczej.
Poszukuję jakiegoś pomysłu na biznes, może jakąś małą skomplikowaną produkcję, przedstawicielstwo. Sam już nie wiem, tyle pomysłów przewertowałem i nic.....
Jest to mała miejscowość, jedynym plusem to przejście graniczne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.