Forum: Franchising w sporcie 1489

Bobi 11.08.2003 *.vn244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiele sieci franchisingowych sonsoruje kluby pilkarskie: w spisie nazw zespołów piłkarskich grających w III i IV lidze wiele jest drużyn w których nazwach występują sieci franchisingowe m.in. Cenowa Bomba, SNC itp.
Sieci sponsorują również drużyny kolarskie np. Ambra, CCC
Myślę że to dobry pomysł na reklamę

MR 12.08.2003 *.out.spsa.com.pl

Zależy od produktu, który się sprzedaje i od klienteli. Widocznie znaczna grupa klientów „np. Ambry i CCC” interesuje się kolarstwem?

maza 13.08.2003 *.pa118.krynica.sdi.tpnet.pl

A co ma do kolarstwa produkt CCC?Po prostu reklama.

Miki 01.09.2003 *.vy179.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na jednym z portali internetowych trwa konkurs na najśmieszniejszą nazwę klubu piłkarskiego
Prowadzą:
Scorpio-Ciurex Czarnowąsy, Resovia Cenowa Bomba, Heko Czermno, Mlekovita Wysokie Maz., Tur Turek, i Polonia Intermarche Słubice.
Sieci franchisingowe są w czubie :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.