Forum: Start-up - wprowadzenie na rynek - usługi dla biznesu 62

KrystianInvest 18.03.2015 *.c43-200.icpnet.pl

2

Witam.

Zajmujemy się wprowadzaniem na rynek nowych innowacyjnych start up'ów.

Są to gotowe projekty z certyfikowanymi prodyktami zachodnimi na bardzo wysokich prowizjach.

Cena obejmuje

- Gotowy model biznesowy

- Profesjonalna strona internetowa

- Produkty w komis

- Pakiet Szkoleń

Zainteresowani tylko na skrzynke pocztowa KrystianInvest@o2.pl

Jeronimo 05.08.2015 *.d216-90.icpnet.pl

9

Czy zasada działania jest podobna do inkubatora takiego jak AIP

który obsługuje lub obsługiwał kilka znanych firm takich jak Qpony, Anspire, czy Wykop

leonidas 01.12.2015 *.178.217.192.37

1

Witam,

Zauważyłem wątek ze startupem w tytule i stąd moje pytanie, planuję założenie rodzaju takiej działalności, będzie to turystyczny portal internetowy, który będzie sprzedawał przewodniki audio. Spodziewam się, że na początku może nie być imponujących dochodów, dlatego szukam biura księgowego, które rozliczałoby moją firmę w miarę niskiej cenie. Nie wiem, czy obowiązują takie same zasady, jak przy standardowym rodzaju działalności. Jeśli ktoś z Państwa może mi pomóc, proszę o odpowiedzi.

Monna Ronna 18.04.2017 *.agbf75.ipv4.supernova.orange.pl

18

a słuchajcie co myślicie przy startupie o organizowaniu konferencji zapoznawczej z produktem czy biznesem? Otwiera się u mnie Q Hotel Katowcie , w mieście, bardzo dobry z miejscem na konferencje, można już składać rezerwację, ja przymierzam się do wprowadzenia na rynek nowej usługi, taka konferencja może być pomocna w zdobyciu sponosrów na przykład, w nowym miejscu miałoby to jakiś fajny wydzwięk?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.