Forum o artykule: Zrób biznes na targach Franczyza 2015 1461

MiWi 18.09.2015 *.ijq162.internetdsl.tpnet.pl

153
Ale dużo wystawców w tym roku!

Korczak 20.12.2015 *.89.229.22.253

33

Mam tylko wrażenie, że wiele firm (szczególnie tych mniejszych) traci swój potencjał nie dokładając starań na przygotowanie stoiska i odpowiednich informacji. Przez to mimo, że pmysł dobry to efekt finalny nie najlepszy. Są już w Polsce profesjonalne firmy przykład Polexpo, które nie zajmują się przygotowaniem profesjonalnego stoiska na targach z uwzględnieniem nie tylko strategi marki, ale przede wszystkim nastrojów i atmosfery panującej na targach dość istotny szczegół o którym nikt nie pamięta, a szkoda.

jola1998 18.10.2017 *.user-94-254-154-171.play-internet.pl

39

Ja dużo o tym jak prowadzić biznes, dowiedziałam się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Wiele mi dała styczność z odpowiednimi specjalistami. Jestem wdzieczna Łodzi za organizację tych spotkań.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.