Forum o artykule: Na założenie firmy każdy moment jest dobry 1475

Julia Mroczek 29.12.2015 *.ip-223.212-91-26-0.dynamic.chello.pl

51
Ile zarabiacie w waszych firmach?

Jan33 30.12.2015 *.31-249-71-192.static.edis.at

127

W Polsce teamt zarobków to wciąż tabu. Ja wykręcam przy dobrych wiatrach około 5 tys zł. Moja żona około 4 tys zł. Generalnei nie narzekamy, ale mogłoby być więcej, szczególnie, że są branże, że osoby netto zarabiają ponad 10k zł. Tutaj ciekawa dyskuja na ten temat https://franchising.pl/forum/3394/tecnocasa-praca-opinie/

Roksana 27.01.2017 *.78.10.146.220

5

Ja prowadzę lokal gastronomiczny i wiedzie mi się naprawdę bardzo dobrze, choć muszę przyznać, że konkurencja jest całkiem spora. Obym dalej tak świetnie sobie radziła.

Pamela 04.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

Jasne, że tak. Zawsze jest na to dobra chwila jednak wszystko musi być zaplanowane i rozważnie rozegrane.

kasix997 06.08.2017 *.evz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

Zawsze jest TEN MOMENT- tylko trzeba się zdobyć na odwagę. Nie zaryzykujsz to nie masz.

Oczywiście pomysł i biznesplan to podstawa.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.